Skandal! Ujęcia z Marszu Niepodległości w filmie o neonazistach

film_5.jpg
W Hollywood powstał film opowiadający o infiltracji przez FBI środowisk neonazistowskich. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w filmie wykorzystano polskie flagi do zobrazowania marszu neonazistów. Fragmenty z flagami pochodzą najprawdopodobniej z Marszu Niepodległości. Internauci już zapowiadają, że będą interweniować w polskim Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz Reducie Dobrego Imienia.

 

 

Reżyserem filmu „Imperium” jest Daniel Ragussis, a w główną rolę zagrał w nim Daniel Radcliffe, który jest znany z tego, że wcielił się w postać Harrego Pottera.

W filmie opartym na faktach Radcliffe gra agenta FBI, który pod przykrywką wszedł w struktury organizacji neonazistowskiej. Amerykańska premiera zapowiedziana została na 19 sierpnia tego roku.

Zwiastun filmu wywołał jednak sporo kontrowersji. Internauci szybko zauważyli, że w produkcji wykorzystano ujęcia pochodzące najprawdopodobniej z Marszu Niepodległości. W zamieszczonym w zwiastunie fragmencie „neonaziści” noszą polskie flagi i maszerują ulicami Warszawy (1:09).

źródło Telewizja Republika

Fot: Telewizja Republika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj