Marian Kowalski o zamachu w Nicei: „To jest czas wojny”

Kowalski3.png

Ktokolwiek z was uważa się za patriotę – niezależnie jakiego odcienia politycznego – ma święty obowiązek uniemożliwić dojście do władzy w Polsce ludziom, którzy zrobią cokolwiek, żeby wpuścić jakichkolwiek uchodźców do Polski. Jakichkolwiek- podkreślił Marian Kowalski, lider Narodowców RP.

Kowalski podkreślił, że pierwszy krok do wpuszczenia uchodźców do Polski zrobiła Platforma Obywatelska. Stwierdził, że ci ludzie nie powinni istnieć w przestrzeni publicznej.

– Platforma Obywatelska zrobiła już pierwszy krok, żeby ich wpuścić. Już zawarła kontrakt – tuż przed utratą władzy – na wpuszczenie tzw. uchodźców do Polski. Mówię jasno: ci ludzie nie mają prawa funkcjonować w przestrzeni publicznej. Ci ludzie nie mają prawa funkcjonować w polskiej polityce. Ci ludzie nie mają prawa wieszać żadnych plakatów – podkreślił lider Narodowców.

Zwrócił także uwagę, że nie powinniśmy pozwalać na plakatowanie polskich miast, bilbordami z uchodźcami.

– Zróbcie wszystko, żeby nie było plakatowania polskich miast, niezależnie od tego, czy robi to Caritas, czy Fundacja Helsińska, czy jakaś inna (…) organizacja. To jest czas wojny. Jeżeli ktoś jeszcze nie przetarł oczu po wczorajszym zamachu, jest kretynem, który chce doprowadzić nasz naród do zguby – alarmuje Marian Kowalski.

źródło:stefczyk.info

fot: youtube

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj