Witold Gadowski: Za tą kierownicą siedziałeś ty Donaldzie Tusku, ty Anielo Merkel, ty zapijaczony Schultzu i butny Junckerze!


No…dalej! Odstawiajcie te swoje płaczliwe jasełka! Odczytujcie listy od imamów, pełne potępień wobec terroryzmu. Listy fałszywe jak nieudolnie podrobione dolary. Jednoczcie się w tym bełkocie i razem spacerujcie w „marszach solidarności z ofiarami zamachów”. Ogłaszajcie w kościołach „dni solidarności z islamem”.

Palcie znicze, szlochajcie i … udawajcie, że nic się nie stało. Udawajcie, że to tylko kolejny wybryk ekstremistów, który miał miejsce na najlepszym z ziemskich kontynentów.

No dalej! Klepcie te swoje pustobrzmiące pacierze politycznej poprawności,mówki i piszcie durne kondolencje, od których normalnym ludziom zbiera się na wymioty.Merkel, Hollande, Tusk i reszta tej zgrai – nadal pouczajcie całą Europę o tym co jest ważne, moralne i odpowiedzialne.

Przez głowy wam nie przejdzie, że to wy jesteście mordercami tych niewinnych ludzi, którzy zostali zamordowani w Nicei. 

To wasza cholerna poprawność polityczna, to wasze wydumane idee multikulti, to wasze otwarcie granic dla obcych…to wasza nieroztropność, brak przewidywania i nieprzezorność… niech was wszyscy diabli!
To wyście sprawili, że teraz giną ludzie!
Jeśli ktoś jest winny tych zamachów, tej niewinnej krwi, jeśli ktoś jest winien widmu strachu, które przybrało twarz arabskiego sunnity i krąży dziś nad Europą, to winnymi jesteście wy!: Rozszarogęsieni, butni, głupi i próżni eurokraci.
Ukryci za swoimi kuloodpornymi szybami, oddzieleni od ulicy przez sztaby usłużnych gryzipiórków, rozbestwieni lawiną euro, jaka – za nic – wpada wam do kieszeni, roicie o nowym kształcie świata, o przekształceniach Europy, ale nawet jednej ulicy w miastach, z których pochodzicie, nie jesteście w stanie upilnować!
To nie jakiś tunezyjski oszalały Arab siedział za kierownicą ciężarówki, która zmasakrowała ludzi w Nicei.

Za tą kierownicą siedziałeś ty Donaldzie Tusku, ty Anielo Merkel, ty zapijaczony Schultzu i butny Junckerze!

Na naszych oczach ta zgraja darmozjadów podpaliła lont do bomby, która od dawna tykała w brzuchu Europy.
W Europie potrzebny jest dziś stan wojenny – stan nadzwyczajny – ale nie ten ogłoszony przez trockistę Hollande, człowieka o twarzy sklepikarza w francuskiej prowincji, lub księgowego z lunaparu.
Dziś Europie potrzebny jest stan mobilizacji wokół gasnących wartości.

Potrzebna jest solidarność chrześcijan, potrzebne jest powstanie wandejskie, które zrzuci z kontynentu obrzydliwą łuskę homopoprawności, gender i innych toksycznych plwocin imitujących idee.

To już nie są żarty, to ostatni dzwonek.

Albo się przebudzimy i zmusimy obcych do szacunku dla naszych wartości, albo zginiemy, a nasze wnuki będą biły głowami w kierunku Mekki!

Czas dyskusji się skończył.
Granice Europy muszą znów jeżyć się od gotowej do strzału broni, a jej ulice niech się wypełnią dumnymi chrześcijanami, którzy na powrót zaniosą krzyż do miejsc, gdzie rozplenił się żarłoczny półksiężyc.

W Nicei zginiesz ty bracie i ja… jeśli dalej będziemy ufać tej klasie pasożytów, która sprytnie obsiadła europejskie stołki i powozi nami jak ślepy furman.

Trzeba stanąć dęba tuż przed przepaścią, albo kornie lecieć w nią wraz z powożącymi szaleńcami.

Oni nawet nie są szaleńcami profetycznymi, to spocone ze strachu szczurki, które jak najdłużej chcą zatrzymać nienależne im pozycje, pieniądze i wpływy.

To mordercze towarzystwo śmie dziś pouczać Polskę – najbezpieczniejszy kraj kontynentu?!

Nie mam ochoty lecieć w przepaść wraz z Bieńkowską, Sikorskim, Tuskiem i Lewandowskim. Nie czuje z nimi żadnej wspólnoty. Nie mam ochoty współczuć Buzkowi i Huebner.

Chcę bronić własnego domu i własnej wspólnoty

 źródło: Stefczyk.info
fot: Telewizja Republika
PODZIEL SIĘ

27 KOMENTARZE

 1. “zapijaczony Schulzu, butny Junckerze” w tytule – o ile mi wiadomo, to Juncker ma reputację alkoholika, a Schulz lubi wydawać rozkazy. Błąd w nazwisku: Martin Schulz, nie Schultz. Małe, ale jednak.

 2. A ja i tak nie wiem, o co tu chodzi. Bełkotliwe wypociny jakiegoś zakompleksionego człowieka, którym targa nienawiść i tyle. Lewactwo jest mi obce, w Biblii odnajduję prawdy życiowe i tego się trzymam. A tam jest mowa o bliźnich, o wybaczaniu, o miłości Boga i do Boga.

 3. Omen nakladli Ci do glowy brednie Jezus nie przyszedl na Swiat aby zmienic prawy ale aby je wypelic. Poczytaj o prawie i oczy prosze otwierac

 4. Od lat czekam i NIE MOGE SIE DOCZEKAC ze strony wyznawcow Islamu jakiejs demonstracji przeciwko terroryzmowi o podlozu islamskim . Kto widzial taka demonstracje w ktorej wyzmawcy islamu protestuja przeciwko terroryzmowi? No kto i gdzie? Takie pojedyncze “listy otwarte” czy pojedyncze wypowiedzi w TV to mydlenie oczu publicznosci.

 5. wy się wszyscy walnijcie w łeb – największym zagrożeniem nie jest islam tylko takie właśnie ruchy narodowościowe jak onr i inne badziewie które nawołuje do nietolerancji i przemocy wobec innych – to tą zarazę trzeba wyplenić – a czub który podłoży ładunek albo wsiądzie do auta i rozjedzie kilka osób cóż – zawsze się znajdzie – cudze ganicie swego nie widzicie

 6. “Dlaczego brak jest protestów porządnych muzułmanów?” – to jest pytanie które zadaję od początku. To jest dokładnie powód dla którego nie ma jak rozważać islamu jako religię (zwłaszcza pokoju). Każdy w życiu kiedyś musi wybrać stronę; muzułmanie wybierają ten chory system i gdy trzeba nawet ci najbardziej oddaleni i “pokojowi” w momencie krytycznym wspierają zło. Są wśród nich ludzie obdarzeni sumieniem i wielu z nich odchodzi od islamu (często do Katolicyzmu) i TO WŁAŚNIE powinien zrobić każdy przyzwoity człowiek uwikłany w ten system totalitarny, a sam system musi być zwalczany jak junta wojskowa, czy komunizm.

 7. I jakoś zrobił się spokój… A najbardziej gnębionym przez religijnych fanatyków narodem, jest POLSKA. Czego ten człowieczek o zapitych oczkach już nie widzi. Może nad tym się warto zastanowić…?

 8. Jako jedyny Witold Gadowski ma dzisiaj odwage mowic glosno o tym, o czym
  wie i mysli znakomita wiekszosc nas Polakow , brawo P. Gadowski !!!

 9. Kiedyś walczyliśmy z zaborcami,póżniej z hitlerowcami,póżniej z komunistami.A teraz będziemy walczyć z lewackimi faszystami pojebami,co chcą Europą rządzić za pomocą homoniewiadomo,dewiantami,genderami i innymi bajerantami,Zapamiętajcie to sobie,polska zawsze będzie walczyć o swój kraj i nikomu nie pozwolimy na zawłaszczanie sobie dorobku chrzescijańskiej Polski.Wszystko co najlepsze powstało w Polsce i w Europie za chrześcijaństwa.Muzyka,architektura,malarstwo,kultura itp.pokażcie mi co zrobili np. muzułmanie wartościowego dla świata albo leawcy?Żałosne lemingi lewaccy.

 10. Masz racje Panie Witoldzie to juz za daleko zaszlo i trzeba pamientac ze Di…. . swoich nie biora. Tu tylko NAIWYZSZY MOZE Odwrucic.bieg wydazen. Wiec mysle tylko modlitawa nam zostala

ZOSTAW ODPOWIEDŹ