Petru nie nadaje się nawet na… pogodynkę. Kolejna kompromitacja lidera Nowoczesnej

Petru3.jpg

Ryszard Petru znów przestrzelił! Miesiąc przed Światowymi Dniami Młodzieży poddawał pod wątpliwość bezpieczeństwo młodych pielgrzymów z powodu… ewentualnego deszczu w stolicy Małopolski. – Przyzna Pan, że mamy dużo niepewności co do bezpieczeństwa ŚDM. Chociażby taką, że jak tam deszcz spadnie, to będzie grząsko i nie można uciekać – powiedział polityk.

Petru jak wiadomo zna się na wszystkim: na ekonomii, historii i świętach katolickich. Jak się okazuje – jego specjalnością jest też wpływ warunków pogodowych na bezpieczeństwo młodzieży z całego świata. Mówił o tym w rozmowie z rozgłośnią RMF FM miesiąc przed ŚDM.
 
Ale prognozy Petru okazały się mieć tyle sensu co Święto 6 Króli. Deszcz spadł bowiem w Krakowie pierwszego dnia ŚDM, a także dziś. A przepowiednia lidera Nowoczesnej się nie spełniła. Odwrotnie. Młodzi pielgrzymi, księdza i siostry zakonne doskonale bawią się bez względu na deszcz. A co gorsza: nie obawiają się – mimo opadów – że będzie grząsko i nie będzie gdzie uciekać.

Poniżej tylko kilka przykładów ukazujących „lekkomyślnych” wiernych, którzy jakoś nie obawiają się niebezpieczeństwem związanych z deszczem:
 

Młodzi w poniedziałek…


fot.: Filip Blazejowski/Gazeta Polska


fot.: Filip Blazejowski/Gazeta Polska


fot.: Filip Blazejowski/Gazeta Polska

I dziś


fot.: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska


fot.: Filip Blazejowski/Gazeta Polska

źródło: niezależna.pl

fot: uoutube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj