Dziś piątek, więc idziemy do kina! 5 sierpnia 2016

Bez tytułu.png

Jak w każdy piątek, w kinach premiery mają nowe filmy. Poniżej przedstawiamy nasze rekomendacje, na które filmy warto udać się do kina, oraz pełny repertuar nowości we wrocławskich kinach.

Dla fanów komiksów i kina superbohaterskiego z pewnością premierą nie do ominięcia będzie nowy film Davida Ayera, w którym grupa złoczyńców otrzymuje od rządu szansę na odkupienie, wypełniając misję zagrażającą ich życiu – „Legion samobójców”. Do obejrzenia we wszystkich wrocławskich kinach.

Dla koneserów kina, rekomendujemy nowy film japońskiej reżyser Naomi Kawase „Kwiat wiśni i czerwona fasola”. Historia Sentaro, który po odbyciu kary w więzieniu zostaje menadżerem restauracji serwującej dorayaki. Wkrótce potem zatrudnienie znajduje tam starsza kobieta, Tokue, do której początkowo mężczyzna odnosi się sceptycznie.  Film do obejrzenia tylko w Kinie Nowe Horyzonty.

Jeżeli macie ochotę na komedię, dziś swoją premierę w Polsce ma film „Złe mamuśki”, opowiadający historię trzech przepracowanych i niedocenianych matek, które porzucają swoje obowiązki, by doświadczyć od dawna upragnionej wolności. Film można zobaczyć w Helios Magnolia Park i Aleja Bielany, Cinema City Korona, Multikino Pasaż Grunwaldzki oraz Arkady Wrocławskie.

fot. freeimages.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj