Hanczarek z Nowoczesnej szykowany na wiceprezydenta Wrocławia?

Hanczarek.jpg

Coraz głośniej o zmianach we wrocławskim magistracie. Ryszard Petru zapowiedział w lipcu, że wkrótce Nowoczesna będzie miała swojego wiceprezydenta. Czy będzie nim Tomasz Hanczarek?

To już pewne – Ryszard Petru, lider Nowoczesnej dogadał się z prezydentem Wrocławia i to ugrupowanie będzie miało swojego wiceprezydenta. Na razie nie wiadomo kto nim zostanie – podało w lipcu Radio Wrocław.

Według naszego informatora stanowisko wiceprezydenta może stracić Anna Szarycz, która nadzoruje m.in. jednostki zdrowia, oświaty, sportu i rekreacji.

Kto ją zastąpi?

Według Waldemara Bednarza, z Kukiz’15, na to stanowisko szykowany jest Tomasz Hanczarek. Ale to tylko element większej rozgrywki.

-Najprawdopodobniej koalicja Dutkiewicz-Nowoczesna w Radzie Miejskiej Wrocławia wystawi jednego kandydata na prezydenta w wyborach w 2018 roku. Już trwają przymiarki. Funkcja wiceprezydenta Wrocławia ze względów marketingowych idealnie do tego pasuje. Ostatnio do Nowoczesnej zapisał się Tomasz Hanczarek. Były prezes Work Service oraz radny Rady Miejskiej Wrocławia jest obecnie rentierem – mówi nam Waldemar Bednarz.- Dlaczego bogaty facet zapisuje się do Nowoczesnej? Dlaczego rezygnuje z bardzo korzystnej funkcji biznesowej? Bo przecież nie po to, by być mało znaczącym radnym. Tak, Tomasz Hanczarek szykuje się na wiceprezydenta, a za dwa lata na prezydenta Wrocławia podkreśla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj