Dziś piątek, więc idziemy do kina! 12 sierpnia 2016

Bez tytułu_10.png

Jak w każdy piątek, w kinach premiery mają nowe filmy. Poniżej przedstawiamy nasze rekomendacje, na które filmy warto udać się do kina, oraz pełny repertuar nowości we wrocławskich kinach.

„Mój przyjaciel smok”, to w pełni zdubbingowany familijny film przygodowy, opowiadający historię tajemniczego dziesięciolatka Pete’a, który twierdzi, że mieszka w lesie sam, bez rodziny, jedynie z wielkim zielonym smokiem o imieniu Elliott. Film można obejrzeć w Helios Aleja Bielany oraz Magnolia Park, Multikinie w Pasażu Grunwaldzki i Arkadach Wrocławskich oraz w Kinie Nowe Horyzonty.

 

Jeżeli macie ochotę na komedię do wyboru macie aż trzy premiery w tym gatunku. „Randka na weselu”, w rolach głównych Zac Efron oraz Anna Kendrick. Film opowiada o dwóch bracia poszukujących idealnych partnerek na wesele siostry. Zamieszczają ogłoszenie w internecie. Co z tego wyszło przekonacie się idąc na film, który wyświetlany jest w Helios Aleja Bielany oraz Magnolia Park, Multikinie w Pasażu Grunwaldzki i Arkadach Wrocławskich.

 

Premierę ma także nowy film w reżyserii Woodego Allena. „Śmietanka towarzyska” to film o wrażliwym romantyku z Bronxu, marzącym o karierze, który przyjeżdża do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka – agenta topowych gwiazd Hollywood. W rolach głównych m.in. znana z serii „Zmierzch” Kristen Stewart, oraz Steve Carell i Jesse Eisenberg. Film zobaczycie we wszystkich wrocławskich kinach.

 

I na koniec, bodaj najdziwniejsza premiera tego piątku – „Sausage party”, czyli historia… kiełbasy, która wyrusza w podróż, aby dowiedzieć się prawdy o swoim pochodzeniu. Czy się dowie, sprawidzicie w Helios Aleja Bielany oraz Magnolia Park, Multikinie w Pasażu Grunwaldzki i Arkadach Wrocławskich.

 

fot. freeimages.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj