Wrocław stolicą polskiego YouTube’a

wrocław z logo.jpg

W ostatnią sobotę wakacji wrocławska Hala Stulecia stanie się miejscem, gdzie uśmiech i radość skumulują się w jeden wielki ładunek pozytywnej energii. Odbywać się tam bowiem będzie kolejna edycja największego w tej części Europy spotkania youtuberów z widzami, czyli możliwość zrobienia sobie zdjęcia z ulubionym twórcą, porozmawiania z inspirującymi ludźmi i spędzenia aktywnie czasu. 

Pomysłodawcą MeetUpa jest jeden z topowych youtuberów w Polsce – ReZigiusz, który zorganizował pierwszy event we współpracy z innymi twórcami w 2014 r. i ten okazał się ogromnym sukcesem. Rok później Rezi połączył siły z GetHero, dzięki czemu udało się zorgnizować największe spotkanie youtuberów nie tylko w Polsce, ale i w tej Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad 10 tysięcy uczestników, przedstawiciele mediów, scena gamingowa i główna oraz stoiska z gadżetami twórców – właśnie tak wyglądał zeszłoroczny MeetUp.

W tym roku organizatorzy zdecydowali się przenieść sukces również do Gdańska, gdzie w czerwcu odbyła się pierwsza, nadmorska edycja MeetUp 2016. Efekt znów okazał się spektakularny – prawie 10 tysięcy uczestników, ponad 150 youtuberów, liczne konkursy z nagrodami oraz szerokie grono sponsorów sprawiły, że zarówno organizatorzy, jak i biorący udział w imprezie już nie mogą doczekać się sierpniowego MeetUpa.

źródło: wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj