Wałęsa:”Wziąść należyte wynagrodzenie to nie znaczy dać się przekupić pisowski prowokatorze !!”

Wałęsa.jpg

W Internecie zawrzało. Autorzy profilu Krótka Lanca postanowili wystosować pytanie do Lecha Wałęsy. Rzecz dotyczyła najnowszego pomysłu Prawa i Sprawiedliwości. PIS chce zmienić prawo tak, by wynagrodzenie mogła otrzymywać również małżonka prezydenta. Zmiany mają objąć również byłe Pierwsze Damy.

Poniżej pełna treść pytania do Lecha Wałęsy:

„Szanowny Panie Prezydencie.
Mam bardzo ważne pytanie, które wynika z mojej troski o los Polski i Polaków oraz sytuacji naszego kraju na arenie międzynarodowej. PiS planuje podwyżkę wynagrodzeń dla byłych prezydentów oraz wynagrodzeń dla byłych Pierwszych Dam. Jest to jawna próba przekupienia także ludzi zasłużonych. Czy Pan i pańska małżonka przyjmą pieniądze od dyktatora?”

Post zyskał, w krótkim czasie ogromną aprobatę internautów, wyrażoną za pomocą przycisku „Lubię to”.

Wałęsa poczuł się w obowiązku udzielić odpowiedzi. Uczynił to w swoim stylu.

„Wziąść należyte wynagrodzenie to nie znaczy dać się przekupić pisowski prowokatorze !!”

Podobnie „błyskotliwa riposta” nie wymaga komentarza.

 

 

4 KOMENTARZE

  1. ” Bolek” pamiętam twoje słowa ,” zlikwiduję PGR-y choć bym miał objezdzić całą Polskę na rowerze „no i zlikwidowałeś . Teraz inseminator z PGR-u Szejnfeld musiał wyjechać za chlebem do Brukseli. Jak mogłeś zniszczyć karierę tego „wielkiego POlaka „

  2. Głosowalem na Lecha,ale byłem młody i głupi bo mialem ledwo 19nascie lat.Bylem za nim do czasu,jak pielegniarki zaczely strajkowac a on by je chcial pałowac.Sam sie skresla swoimi wypowiedziami.Nie potrzeba teczek i „pisiorów”,aby zmienic afront do tego pana chama!Nobla powinien oddac!D00pny demokrata!POlszewikow wychwalał a jak sie wladza zmienila to by przez okna wyrzucał.CYMBOŁ.

  3. sorry ale kolo co ty brales za kapusiostwo to bylo dobre …..a moze ci co biora beda kiedys drugimi walesami skoncz wasc i wstydu oszczedz…moze to nie jest dobre ale na glupocie polakow niezle zarobiles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj