Wałbrzych: Wodociągi o programie „Z wodą po zdrowie”

wodociągi 2.jpg

Do programu „Z wodą po zdrowie”, organizowanego przez Wodociągi Wałbrzych, zapisało się niespełna 450 uczestników, którzy przychodzili na darmowe zajęcia sportowe przez trzy miesiące – od czerwca do sierpnia. Wielki Finał akcji zaplanowany jest na ostatnią sobotę sierpnia, a gościem specjalnym będzie Mistrzyni Świata Fitness Natalia Gacka.

Organizatorzy przyznają, że nie są zaskoczeni tak dużym i pozytywnym odzewem tej akcji – w Wałbrzychu jest mnóstwo ludzi, którzy kochają aktywność fizyczną lub którym brakowało motywacji, żeby zacząć zdrowy tryb życia. W każdą sobotę wakacji o godz. 9:00 w Hali Lekkoatletycznej w Wałbrzychu odbywały się darmowe zajęcia sportowe pod okiem profesjonalnych trenerów.

Zainteresowanie było tak ogromne, ponieważ każdy mógł znaleźć tam trening dopasowany do własnych możliwości, a atmosfera za każdym razem była bardzo przyjazna i rodzinna. – Za każdym razem rozpoczynaliśmy wspólną rozgrzewką, po czym dzieliliśmy się na mniejsze grupy – Strefę Junior, Strefę Kobiet, Strefę dla Początkujących i Strefę dla Zaawansowanych. Ta akcja to był naprawdę dobry pomysł i już słyszymy od uczestników, że będzie im brakować cotygodniowych spotkań. – komentuje koordynatorka programu Justyna Oleksy.

Podczas finału programu – Pikniku z wodą 27 sierpnia 2016 zajęcia w Strefie Kobiet poprowadzi Mistrzyni Świata Fitness Natalia Gacka. Każda z Pań może wziąć udział w treningu, ponieważ poziom ćwiczeń będzie optymalnie dopasowany do grupy.

Nie zabraknie także Męskiej Strefy, którą poprowadzi oficjalny trener Reebok Spartan Race – Marcin Czarnecki. Organizatorzy zapewniają także zajęcia sportowe i animacje dla dzieci od 5 r. ż. Po zakończeniu treningu nastąpi podsumowanie całego programu „Z wodą po zdrowie”. Będzie też okazja do wspomnień, wspólnych zdjęć i świętowania.

W Wielkim Finale mogą wziąć udział wszyscy chętni, nie tylko stali uczestnicy programu. Każdy, kto lubi się ruszać, może czuć się zaproszony. Wodociągi Wałbrzych zorganizowały ten program w ramach akcji „Wodę piję – zdrowo żyję”, która ma na celu promocję zdrowego trybu życia. Zapraszamy gorąco w sobotę 27 sierpnia o godz. 9:30 do Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1a. Wstęp jest bezpłatny.

 

Foto: you tube

źródło: wałbrzych.eu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj