Wrocław: Ważne zmiany w ruchu drogowym

518b3da136664_o.jpg

Jak podaje Radio Wrocław od dzisiejszej nocy do niedzieli – w związku z pracami związanymi z wydzieleniem torowiska tramwajowego na odcinku od Krasińskiego do Krakowskiej – będą utrudnienia. Drogowcy będą usuwać stare oznakowanie poziome w godzinach nocnych. Malowanie nowego oznakowania zapowiedziano w przyszłym tygodniu

Skrzyżowanie Racławicka / Gajowicka / Orla. Tutaj również od dzisiejszej nocy nastąpi zmiana organizacji ruchu. Będzie nowe oznakowanie poziome i pionowe dla pieszych, będą azyle dla pieszych. Malowanie i frezowanie chodników przeprowadzane będzie w godzinach nocnych.

Istotna zmiana nastąpi na krzyżówce Gajowicka/Orla. Wkrótce wszystkie ulice będą podporządkowane względem ruchu, jak na rondzie.

Utrudnienia potrwają do 4 września 2016 roku.

 

W związku z renowacją oznakowania poziomego na ul. Janiszewskiego (przy szkole podstawowej), 30 sierpnia 2016 będzie obowiązywała zakaz postoju.

 

Podobne prace drogowcy będą wykonywali 31 sierpnia 2016 roku na ul. Cieszyńskiego, vis a vis Arsenału. Tutaj również będzie obowiązywał zakaz postoju.

 

 

foto: you tube

źródło: Radio Wrocław

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj