Wrocław: Konferencja dla dyrektorów publicznych i niepublicznych szkół i placówek oświatowych podsumowująca rok szkolny 2015/2016 oraz otwierająca rok szkolny 2016/2017

Roman-Kowalczyk 2.jpg

W dniu 25 sierpnia 2016 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyła się zorganizowana przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty – Pana Romana Kowalczyka, konferencja dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych, podsumowująca rok szkolny 2015/2016. W wydarzeniu uczestniczyli również: Dolnośląski Wicekurator Oświaty – Pan Janusz Wrzal, Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego – Pan Jerzy Więcławski.

Podczas spotkania Dolnośląski Wicekurator Oświaty przedstawił sprawozdanie dotyczące działalności szkół i placówek z Dolnego Śląska w roku szkolnym 2015/2016, w kontekście realizowanych zadań, z uwzględnieniem wniosków z ewaluacji, kontroli oraz monitorowania szkół i placówek.

W wystąpieniu znalazły się również dane i zestawienia liczbowe informujące o funkcjonowaniu dolnośląskiej oświaty w ubiegłym roku szkolnym oraz wyniki egzaminów zewnętrznych. Dolnośląski Kurator Oświaty omówił również podstawowe kierunki polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2016/2017 oraz planowane zmiany w ustawie o systemie oświaty.

foto: you tube

źródło: umwd.dolnyslask.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ