Wrocław: Stań do konkursu organizowanego przez miasto

rowery.png

Pochwal się swoją radością z jazdy, stylem, niezależnością i endorfinami, które dać może tylko rower i weź udział w plebiscycie na Rowerową Twarz Wrocławia

Jeździsz wszędzie na rowerze i uważasz, że Wrocław to idealne miejsce na poruszanie się jednośladem? Nie zsiadasz z roweru nawet w zimie lub namówiłeś już kilku znajomych, aby tak dojeżdżali do pracy? Nie wyobrażasz sobie dnia bez przejechania kilku kilometrów na rowerze? Jeśli tak to koniecznie weź udział w konkursie na Rowerową Twarz Wrocławia organizowanym przy wsparciu miasta Wrocław przez portalwww.wroclaw.pl, Stowarzyszenie Akcja Miasto. Pochwal się swoją radością z jazdy, stylem, niezależnością i endorfinami, które dać może tylko rower! A może ktoś z Twoich bliskich jest taką rowerową gwiazdą? Daj im znak, żeby się też zgłosili!

Wygraj i stylowo promuj jazdę rowerem w swoim mieście. Oprócz sławy i satysfakcji czekają też atrakcyjne (nie tylko rowerowe) nagrody i możliwość włączenia się w ciekawe działania, których cel jest bardzo prosty: zachęcanie i wspieranie innych wrocławian w przesiadce na rower.

Co należy zrobić, aby wziąć udział?

  • Przesłać swoje jedno zdjęcia z rowerem w ulubionym miejscu we Wrocławiu.  Może być to 'selfie’ lub fotografia wykonana Uczestnikowi przez inną osobę.
  • Dodać do tego krótkie uzasadnienie dlaczego rower we Wrocławiu to najlepszy wybór (do 160 znaków).
  • Zdjęcie oraz opis powinny być w miarę możliwości spójne, pomysłowe i ciekawe. 

Co będzie brane pod uwagę w ocenie zgłoszeń?

Pamiętaj, że to nie jest konkurs piękności ani pokaz mody! Cenione będą przede wszystkim osobowość, oryginalność wypowiedzi oraz potencjał promocyjny dla rowerów we Wrocławiu. Zależy nam na wyłonieniu ciekawych twarzy, które będą przykuwać uwagę i jasno świadczyć o tym, że rower to jest to!

Jedną z pięciu Rowerowych Twarzy Wrocławia wybiorą w głosowaniu Internauci. Pozostałe cztery wyłonione zostaną przez jury konkursu.

Kto zasiądzie w jury?

Wiola Samborska – dyrektor Biura Promocji Miasta,

Daniel Chojnacki – Wrocławski Oficer Rowerowy

Ada Gruszka – wrocławska fotografka reklamowa, autorka fotografii pierwszej odsłony kampanii KWWR,http://adagruszka.pl/

Ula Jagielnicka– wrocławska dziennikarka związana z portalem wroclaw.pl, autorka licznych wideoporadników rowerowych 

Robert Gacek – członek Stowarzyszenia Akcja Miasto 

Co można wygrać?

  • Każdy zwycięzca otrzyma zaproszenie na indywidualną sesję z Adą Gruszką – wrocławską fotografką reklamową.
  • Z sesji zostaną wybrane 2-3 ujęcia, które posłużą w miejskich kampaniach promujących jazdę rowerem. Każdy zwycięzca otrzyma te zdjęcia w postaci cyfrowej. Zdjęcia stworzą również wystawę podsumowującą konkurs, której wernisaż odbędzie się w Infopunkcie BARBARA.
  • Oprócz tego na każdego z 5 Zwycięzców czekać będzie następujący kosz nagród:

a. vouchery do wykorzystania na Wrocławski Rower Miejski od firmy NextBike

b. sakwa rowerowa BASIL od RoweryStylowe.pl

c. podwójne całodniowe zaproszenie do Basenów Rekreacyjnych w Aquapark Wrocław

d. pojedyncze zaproszenia do ZOO Wrocław

e. pakiet gadżetów od Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ 

Jakie są terminy?

Na zgłoszenia czekamy do 9 IX 2016 do 12:00. Zebranie jury, podczas którego wybrane zostaną cztery Twarze odbędzie się do 14 IX. Głosowanie Internautów odbędzie się w terminach od 9 IX od godz. 14.00 do 16 IX do godziny 12.00. Publiczne ogłoszenie wyników nastąpi do 16 IX, a sesje fotograficzne odbędą się w drugiej połowie września 2016.

foto: you tube

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ