Gasiuk-Pihowicz zaprasza posłów Kukiz’ 15 do utworzenia komisji, która już działa

147262427213556885376.jpg

Są niezastąpieni w tym co robią na scenie politycznej. Posłowie Nowoczesnej, bo o nich mowa, niemal na każdym kroku zapewniają Polakom niezły ubaw. Tym razem „popisać się” postanowiła Kamila Gasiuk-Pihowicz. Zaprosiła ona posłów Kukiz’15 do rozmów na temat powołania Parlamentarnego Zespołu ds. Reprywatyzacji oraz stworzenia komisji sejmowej. Nie byłoby w tym może nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że taki zespół parlamentarny działa… już od grudnia. Co więcej posłowie Pawła Kukiza przypomnieli koleżance z Nowoczesnej, że ludzie z partii Ryszarda Petru również w nim zasiadają.

Kamila Gasiuk-Pihowicz w imieniu swojej partii zwróciła się z prośbą do Pawła Kukiza. Chciała by rozważył możliwość podjęcia rozmów na temat powołania Parlamentarnego Zespołu ds. Reprywatyzacji i później wspólnego zawiązania takiej komisji. Pismo brzmi śmiertelnie poważnie i zapewne takim by zostało, gdyby nie jeden szczegół. Taki zespół już istnieje…
 

asd

Internauci w komentarzach nadmieniają, że być może posłowie .N nie rozumieją słowa „stosunki własnościowe”…
 
Żeby tego było mało posłowie Ryszarda Petru należą do tego zespołu, to właśnie z Nowoczesnej jest wiceprzewodniczący zespołu.

 

„Bardzo nam przykro, że do tej pory partia Petru nie zauważyła, że jest w Zespole Parlamentarnym. Drodzy Nowocześni, pobudka! Pora już wracać z wakacji 🙂 I zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w pracach Zespołu, na czele którego stoi poseł Kukiz ’15 Bartosz Józwiak”

– kpią z posłów Petru administratorzy profilu Kukiz’15 na Facebooku.

asd2

foto: you tube

źródło: http://niezalezna.pl/85376-nowoczesna-zakonczyla-wakacje-gasiuk-pihowicz-kompromituje-partie-na-calej-linii#.V8Z6d3BbYrM.facebook

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ