Donald Trump publicznie zadeklarował, że będzie współpracował z Putinem

maxresdefault.jpg

Donald Trump – kandydat na prezydenta USA z ramienia republikanów, podczas spotkania z wyborcami w Virginia Beach w stanie Wirginia, jasno zadeklarował, że jeśli wygra wybory będzie współpracował z Władimirem Putinem.

Trump nie owija w bawełnę. Wszyscy, którzy mieli jeszcze nadzieję, że retoryka Trumpa jest przeważnie PR-owym mechanizmem na zjednanie sobie wyborców, dziś maska Trumpa opadła. – Putin patrzy na Hillary i się śmieje… Tymczasem Rosja rozumie zagrożenie ze strony Państwa Islamskiego. Czy nie byłoby miło, gdybyśmy dobrze żyli z Rosją i współpracowali z nią w walce z ISIS? – powiedział Trump. 

Trump skrytykował również Obamę, że wycofał wojska z Iraku. – Powinniśmy tam pozostawić niewielkie siły. A teraz Państwo Islamskie się szybko rozszerza – powiedział. Trump atakował też porozumienie z Iranem o redukcji jego programu nuklearnego zawarte przez administrację Obamy. – Obama i Hillary pozwolili, by Iran stawał się wielkim mocarstwem. Będą mieli broń nuklearną – mówił republikański kandydat. – To układ, którego oszukańcza Hillary bardzo chciała. To był szczyt niekompetencji – dodał. 

Czy Trump jako prezydent największego mocarstwa na świecie, który puszcza oko do Putina, będzie dla Polski zagrożeniem?

fot. youtube.com

źródło: http://telewizjarepublika.pl/donald-trump-publicznie-zadeklarowal-ze-bedzie-wspolpracowal-z-putinem,37595.html

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ