Bolesławiec: Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby

logo policji 2.jpg

Policjanci z Bolesławca zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego ciało zostało wyciągnięte z rzeki Bóbr pod koniec miesiąca sierpnia 2016 roku. 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 28 sierpnia 2016 roku w rzece Bóbr w rejonie Bolesławca. Ponieważ w ubraniu mężczyzny nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie danych personalnych, a wykonane dotychczas przez funkcjonariuszy czynności nie pozwoliły na jego identyfikację policjanci zwracają się z prośbą o pomoc przy ustaleniu tożsamości osoby.

Rysopis mężczyzny: wiek około 55-65 lat, wzrost 162 cm, budowa ciała – normalna, włosy siwe krótkie. Mężczyzna ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem w kolorze brązowym rozmiar L, niebieskie spodnie dżinsowe, półbuty brązowe rozmiar 40.

ZDJĘCIE DOSTĘPNE PO KONTAKCIE Z OFICEREM PRASOWYM KPP W BOLESŁAWCU

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu pod numerami
telefonów 756496267, 756496230 lub 756496200

lub kontakt na adres mail: oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl 

foto: you tube

źródło:policja.gov.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ