Petru ogłasza narodową zbiórkę dla Nowoczesnej

petru 2.jpg

Ryszard Petru zwrócił się z apelem do Polaków, by przekazywali swoje pieniądze na Nowoczesną.

„10 zł to w miarę niewielka kwota, równowartość średniej ceny kawy w restauracji” — przekonuje. Na swoim profilu na Facebooku podziękował za wsparcie w kampanii wyborczej, które umożliwiło nam wejście do parlamentu i przeciwstawienie się niszczącym działaniom PiS — napisał lider Nowoczesnej. Po krótkich podziękowaniach zwraca się do internautów z apelem o pieniądze.

Przeznaczając 10 zł miesięcznie na wsparcie Nowoczesnej, dajecie nam środki i możliwość do dalszych działań: organizacji konsultacji, ekspertyz, edukacji obywatelskiej i poprzez budowę struktur, docierania do coraz szerszych grup społeczeństwa z wizją lepiej zorganizowanej, rozwijającej się i szanowanej na świecie Polski — czytamy. Nie mamy wsparcia Spółek Skarbu Państwa ani gigantycznych budżetów, jakimi dysponują dwie największe partie polityczne — skarży się.

Dodaje, że Nowoczesna ma za to upór i determinacje. Chwali się złożeniem m.in. 19 projektów ustaw i udziałem w demonstracjach. Zapowiada też zaprezentowanie programu partii „na lepszą Polskę po PiS-ie”. 10 zł to w miarę niewielka kwota, równowartość średniej ceny kawy w restauracji.Dla części społeczeństwa to nadal bardzo dużo. Dla jednych i drugich rzetelnie pracujemy — zapewnia.

Z niewielkich kwot, przekazywanych przez tysiące Polaków, zdeterminowanych by zakończyć niszczenie kraju i dzielenie ludzi, stworzymy skuteczne narzędzie do pracy nad lepszą Polską — kończy. Pod apelem nie brakuje uwag internautów, którzy podkreślają, że partia Petru już dostaje pieniądze od Polaków z budżetu państwa. 

foto: you tube

źródło:http://wpolityce.pl/polityka/307763-petru-czuje-sie-za-biedny-lider-nowoczesnej-prosi-polakow-o-pieniadze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj