Legnica: Kręcą film – szukają statystów

casting 2.jpg

Łukasz Palkowski, reżyser licznie nagradzanego filmu „Bogowie”, rozpoczyna swoją najnowszą produkcję – film pn. „Double IronMan”. Zdjęcia realizowane będą w Legnicy, Świdnicy oraz we Wrocławiu. W rolach głównych wystąpią takie gwiazdy, jak Janusz Gajos, Jakub Gierszał czy Arkadiusz Jakubik. 

Projekt opowiada historię związanego z Legnicą, mistrza świata w triathlonie. Podobnie jak „Bogowie”, jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Inspiracją dla twórców stało się życie Jerzego Górskiego – triathlonowego mistrza świata na dystansie Double Ironman w Huntsville (Alabama) w 1989 r. Droga Górskiego do międzynarodowych sukcesów prowadziła przez narkotyki, więzienia oraz szpitale i zakończyła się imponującym zwycięstwem nad samym sobą.

Obecnie produkcja filmu pilnie poszukuje statystów, najbliższe zdjęcia z ich udziałem już w najbliższą niedzielę (25 września). Realia filmu osadzone są w latach 80-tych minionego stulecia, poszukiwane są więc osoby z uniwersalnymi, ponadczasowymi fryzurami, bez podgoleń, pasemek, irokezów itd., bez piercingu, widocznych tatuaży, tipsów.

Na pierwsze dni zdjęciowe w Legnicy poszukiwani są:

25.09 (niedziela)

MILICJANT (mężczyzna, 30-45 lat z krótkimi włosami) zdjęcia z kontynuacją na 10.10.2016 we Wrocławiu
2 PRZECHODNIÓW (kobieta i mężczyzna, 30-50 lat)

26.09 (poniedziałek)

PRZECHODNIE  (osoby w różnym wieku)

03.10 (poniedziałek)

MINISTRANT (chłopiec, 10-12 lat)
15 ĆPUNÓW, mieszkańców MONAR-u (wychudzeni, bardzo szczupli mężczyźni w wieku 18-40 lat), zdjęcia z kontynuacją 5.10.2016
GRABARZE (mężczyźni 40-60 lat)
KOŚCIELNY (mężczyzna, 40-60 lat)
PRZECHODNIE (osoby w różnym wieku)
SKLEPOWA (kobieta w wieku 30-50 lat)
PAN, OD KTÓREGO KUPUJE JUREK ROWER (mężczyzna, 35-55 lat)

04.10 (wtorek)

15 ĆPUNÓW (wychudzenie, zniszczeni, ci sami co 03.10)

 05.10 (środa)

MIEJSCOWI W OKNACH I NA ULICACH  (osoby w wieku 30-70 lat)

Osoby zainteresowane statystowaniem w filmie i w pełni dyspozycyjne w wybranych dniach zdjęciowych proszone są o PILNE wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: info@edwinfilm.pl

E-mail musi zawierać: imię i nazwisko, numer telefonu, aktualną, wyraźną fotografię twarzy i sylwetki (nie selfie) oraz informacje o wybranym dniu zdjęciowym.  E-mail należy zatytułować: STATYŚCI LEGNICA.

Honorarium w wysokości 60 zł netto będzie wypłacane bezpośrednio po zakończeniu dnia zdjęciowego. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (71) 780 50 59.

foto: legnica.eu

źródło: legnica.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj