Wrocław: Bilety na mecz Polska – Słowenia w sprzedaży od 13 października

Stadion_Wroclaw 2.jpg

Polska reprezentacja w piłce nożnej ponownie we Wrocławiu. 14 listopada podopieczni Adama Nawałki na Stadionie Wrocław rozegrają mecz towarzyski ze Słowenią. Bilety na to spotkanie w sprzedaży będą od 13 października.

To będzie już kolejna wizyta piłkarskiej reprezentacji Polski na wrocławskim stadionie. Biało-czerwoni we Wrocławiu, poza spotkaniami w ramach Euro 2012, grali również towarzysko m.in. z Włochami, Słowacją i Szwajcarią. Ostatni mecz drużyna Adama Nawałki na Stadionie Wrocław rozgrywała pod koniec marca tego roku. Rywalem Polaków byli wówczas Finowie, a potkanie zakończyło się zwycięstwem biało-czerwonych 5:0. Gościem specjalnym podczas listopadowego meczu będzie nowy prezydent UEFA – Słoweniec Aleksander Ceferin.

Towarzyski mecz Polaków ze Słowenią 14 listopada o 20.45 na Stadionie Wrocław.

Gościem specjalnym meczu będzie nowo wybrany Prezydent UEFA – Aleksander Ceferin. Do tego czasu polska reprezentacja rozegra trzy mecze w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018: 8 października na Stadionie Narodowym w Warszawie z Danią, 11 października, także na Narodowym, z Armenią, a 11 listopada na wyjeździe z reprezentacją Rumunii.

Bilety

Posiadacze kart kibica będą mogli kupić bilety na mecz towarzyski Polski ze Slowenią już od 13 października, a sprzedaż tej puli biletów potrwa do 20 października włącznie. 21 pździernika ruszy sprzedaż otwarta biletów.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona wyłącznie przez internet na portalu kupbilet.pl

Wydruk biletów możliwy po 01.11.2016

Brak możliwości zakupu biletów w kasach przed stadionem w dniu meczu.

Więcej bieżących informacji również na: laczynaspilka.pl

 

foto: you tube

źródło: wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj