Kijowski ostro o Cejrowskim

kijowski.png
fot. youtube.com

Zdaniem lidera KOD znany podróżnik prezentuje poglądy antypolskie…

Mateusz Kijowski – lider KOD – w ostrych słowach odpowiada na wywiad Wojciecha Cejrowskiego, który stwierdził, że Żołnierze Wyklęci walczyliby z takimi zjawiskami jak Komitet Obrony Demokracji. Kijowski przekonuje, że nastawienie znanego podróżnika jest antypolskie i skandaliczne: “Antypolskie wybryki, działania i planowe akcje Wojtka C. są znane od dawna. Ale dzisiaj postanowił on ugodzić w najgorętszą dzisiaj polską emocję i najbardziej patriotyczne uczucie. Żołnierze Wyklęci. Bohaterowie, którzy nigdy nie pogodzili się z sowiecka okupacją Polski zostali przez Wojtka C. zbrukani i wdeptani w rynsztokowe błoto. Zaprzeczył ich demokratycznym marzeniom i bohaterskiej walce o wolność” – czytamy w serwisie natemat.pl.

Kijowski na swoim blogu przekonuje, że Cejrowski nie powinien mieć miejsca na “łonie Polskiego Narodu”. “Po tej ostatecznej kompromitacji powinien udać się do Tybetu albo swojego Ekwadoru i oddać się medytacji nad swoim dotychczasowym życiem. Może z czasem uda mu się odbyć karę i pokutę, a w jej trakcie zrozumie swoje błędy, porzuci złe nawyki i ideologie, a w efekcie wróci na łono Polskiego Narodu” – pisze lider KOD.

I dodaje: “Czyż trzeba się jeszcze zajmować głęboko antypolską i antyhumanistyczną tezą Wojtka C., wroga Polskiego Narodu? Czy już samo zarysowanie jego sylwetki nie wystarczy, żeby odrzucić jego podłe insynuacje wobec Polskich Bohaterów? Czy musimy znosić jego ataki na Żołnierzy Wyklętych? Czy ten człowiek realizowałby swoje antypolskie ideały jako komendant SS-Sonderkommando?”

foto: you tube

źródło:stefczyk.info

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ