Nagrody w konkursie “Ubieramy wrocławskie krasnale”

Do 3 października można zgłaszać chęć udziału w konkursie „Ubieramy wrocławskie krasnale”.

Projekty oceni jury i internauci. Łączna wartość nagród to 10 tysięcy złotych Organizatorem konkursu – pod patronatem Urzędu Miejskiego Wrocławia – jest centrum handlowe Wroclavia. Celem konkursu jest promowanie kreatywności oraz zaangażowanie wrocławian i turystów we wspólną zabawę.

Zadanie konkursowe polega bowiem na stworzeniu – przed nadejściem jesiennych chłodów – kreacji dla cieszących się niesłabnącą sympatią wrocławskich krasnali. Zgłoszenie udziału i przebieg konkursu Udział w konkursie może wziąć każdy chętny. Wystarczy do 3 października 2016 r. do godz. 23.59 zarejestrować się za pomocą aplikacji konkursowej na stronie.

Na podstawie zgłoszeń 5-osobowe jury (Maciek Sieradzky, przewodniczący – projektant, stylista; Małgorzata Braszka – scenograf i kostiumolog; Joanna Wiktorska – przedstawicielka UM Wrocławia; Robert Gonera – aktor i Małgorzata Woźniak – dyrektor Wroclavii) wybierze 25 uczestników konkursu i każdemu z nich przydzieli po jednym krasnalu.

Zadaniem wybranych osób będzie zaprojektowanie i wykonanie stroju dla wyznaczonego krasnala. Każdy z członków jury, poza konkursem, również przygotuje kreację dla wybranego krasnala. Wszystkie krasnale zostaną ubrane przez uczestników 21 października 2016 r. Po tym terminie internauci zostaną zaproszeni do głosowania na najlepsze kreacje, a mieszkańcy Wrocławia i turyści – do spacerów szlakiem krasnali, ubranych w piękne, jesienne kreacje.

Uroczyste ogłoszenie nazwisk zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się w Dniu Życzliwości – 21 listopada 2016 r. Nagrody Łączna wartość nagród przewidzianych w konkursie to 10 000 zł, w podziale na: • Grand Prix, przyznawane przez jury, w wysokości 3000 zł, • Nagrodę publiczności, przyznawaną przez internautów, w kwocie 3000 zł, • 8 wyróżnień – każde o wartości 500 zł.

Ponadto organizator konkursu przewidział nagrody dla internautów, biorących udział w głosowaniu publiczności. Szczegóły dotyczące konkursu na stronie, zakładka: KONKURS UBIERAMY WROCŁAWSKIE KRASNALE.

foto: you tube

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ