Pawłowicz na facebooku: “Kto im teraz podpali budkę?”

pawłowicz.png

Krystyna Pawłowicz skomentowała na swoim Facebooku marsz, który na 11 listopada planuje w Warszawie Komitet Obrony Demokracji.

 11 listopada w rękach HGW. Zobaczymy jak ustali trasy przemarszu Polaków i obcych. Kodowskie już szykują się na męczeństwo. Kto im teraz podpali budkę koło Ruskich? Na min. Błaszczaka nie mogą już liczyć. Może Hołdys? Może Lis? Może alimenciarz? Ci z zewnątrz pewnie też to sfinansują – napisała na swoim facebookowym profilu Krystyna Pawłowicz.

Przypomnijmy, że 11 listopada w Warszawie – oprócz corocznego Marszu Niepodległości – ma w tym roku odbyć się też marsz Komitetu Obrony Demokracji. 

– Wszystko w ręku Gronkiewicz-Waltz. Jako prezydent Warszawy ma wpływ na trasy przemarszu 11 listopada. Spodziewam się, że nic nie zrobi w tej sprawie, a może nawet będzie starała się doprowadzić do konfrontacji – mówił minister Mariusz Błaszczak w TVP Info

 

foto: you tube

źródło: http://telewizjarepublika.pl/pawlowicz-o-marszu-kod-u-11-listopada-kodowskie-juz-szykuja-sie-na-meczenstwo-kto-im-teraz-podpali-budke-kolo-ruskich,38541.html

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ