Mucha: “z dalszych szeregów, z dalszych miejsc ludzie mi bili brawo za to, co mówiłam”

Od soboty minęło kilkadziesiąt godzin, a Joanna Mucha z Platformy Obywatelskiej nadal chyba mocno przeżywa, że została wybuczana. Odkryła też kto jest winien jej kompromitacji. Wskazała na lewaków z Partii Razem. 

W minioną sobotę przed Sejmem zebrali się zwolennicy aborcji pod mało oryginalnym hasłem “Żarty się skończyły. Moje ciało, moja sprawa”.

“Przy tej okazji postanowiły się ogrzać niektóre partie polityczne. Poseł Platformy Obywatelskiej Joanna Mucha na własnej skórze przekonała się co myślą o jej ugrupowaniu zgromadzeni przed budynkiem Sejmu. „Gdzie byliście osiem lat” – skandowano podczas wystąpienia Muchy” – relacjonowaliśmy.

Posłanka PO najwyraźniej nadal przeżywa traumę po tamtych wydarzeniach. Przeprowadziła nawet własne “śledztwo”, aby znaleźć winnych kompromitacji. Ogłosiła wyniki dochodzenia dzisiaj rano na antenie TOK FM.

– Partia Razem, bo to były grupy tej partii, próbowała wbić klin między nas. To, co było charakterystyczne to to, że oni skandowali pod sceną, natomiast z dalszych szeregów, z dalszych miejsc ludzie mi bili brawo za to, co mówiłam – powiedział Joanna Mucha. 

Hm, sympatycy Platformy Obywatelskiej już mieszczą się w ostatnich miejscach.

 

foto: you tube

źródło: http://niezalezna.pl/86969-mucha-nie-moze-przebolec-ze-ja-wybuczano-juz-wie-kto-jest-winien

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ