16.9 C
Wrocław
Bogacz Wojewódzki kpi z wyznania Anny Lewandowskiej, która przyznała się, że była...

Bogacz Wojewódzki kpi z wyznania Anny Lewandowskiej, która przyznała się, że była biedna i pomagał jej Caritas

źródło: wpolityce.pl

fot: youtube

PODZIEL SIĘ

10 KOMENTARZE

  1. życzę temu pajacowi aby stracił wszystko i miał takie problemy jak Ania czy też inni….brak słów…inni ludzie przyjeżdżają do polski i finansuje obce dzieci z domu dziecka i utrzymują dziesiątki przez wiele lat a ten pajac wyśmiewa się z biednych ludzi….porażka…a jaki pewny siebie że bedzie zawsze miał to co ma …otóż jest w błędzie bo takich juz znam …mieli majątki nie takie jak on biedak z paroma złotówkami w kieszeni i juz udaje bogacza a tak naprawdę jako facet odstrasza wyglądem….zobaczymy jak straci wszystko i bedzie biedny to bedzie nauczka ,on musi doswiadczyć na własnej skórze jak to jest aby zrozumieć….i tego jestem pewny i jemu życzę…..

    • Najgorsze,ze taka menda bedzie miala majatek niestety do konca swojego skurwialego życia. Popatrz na znacznie gorszego gnoja,ano Rockefellera. Dożył skur..syn 101 lat w złocie.!! I nic mu nie zaszkodziło nasze uzasadnione złożeczenie. Nie ma na tym padole sprawiedliwosci!!!!

  2. Co z tego że bogaty? Latka lecą, wiek już mocno posunięty, a do grobu tego wszystkiego nie zabierze. Co najwyżej młoda żona jeszcze skorzysta.

  3. Kiedy byłem nastolatkiem lubiłem chodzić do cyrku i patrzeć na popisy klaunów.
    Nadal to lubię i dlatego oglądam Kubę Wojewódzkiego. Starego “erosomana”….jak to mówi Ferdek Kiepski.😂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ