Głogów: Policjanci poszukiwanego znaleźli w zmywarcie

policja logo.png

Ukrył się przed policjantami w… zmywarce do naczyń. Mężczyzna poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności został zatrzymany przez głogowskich policjantów. Chcąc uniknąć zatrzymania, poszukiwany mężczyzna próbował uciekać i ukrywać się. Wtargnął do przypadkowego mieszkania i ukrył się w zmywarce. Tam znaleźli i zatrzymali go policjanci. Poszukiwany trafił już do zakładu karnego. 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, w wyniku podjętych działań, zatrzymali mężczyznę, poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. 30 – letni mieszkaniec Głogowa był również poszukiwany w związku z podejrzeniem kradzieży krzewów o wartości 15 000 zł. Prowadzone są też przeciwko niemu postępowania o kradzież samochodu, motocykla, rowerów oraz o pobicie. 

Do zatrzymania doszło po tym, jak policjanci ustalili, że mężczyzna przebywa w jednym z mieszkań na terenie miasta. Gdy funkcjonariusze tam się pojawili, mężczyzna nie reagował na wezwania do otworzenia drzwi. Kiedy rozpoczęto wejście siłowe, 30 – latek próbując uciec zeskoczył z drugiego piętra budynku na balkon pierwszego piętra i wybijając szybę, wdarł się do przypadkowego mieszkania.  

Tam zabarykadował się. Policjanci weszli jednak do tego mieszkania i przeszukując je znaleźli mężczyznę ukrytego… w zmywarce do naczyń. W chwili zatrzymania poszukiwany był trzeźwy. Po zatrzymaniu mężczyzna usłyszał zarzuty nie tylko kradzieży krzewów, ale też i uszkodzenia mienia w mieszkaniu do, którego się wdarł. 
Oprócz tego, że zatrzymany trafił do zakładu karnego, za kolejne czyny grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. W zakładzie karnym będzie oczekiwał na proces w kolejnych sprawach. 
 

źródło: policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj