Następna afera? Pitera zapłaciła za mieszkanie w centrum Warszawy… niecałe 15 tys. zł?

Pitera.png
O tym, że Julia Pitera zapłaciła za mieszkanie w centrum stolicy zaledwie 14947 zł poinformował na Twitterze sekretarz generalny Stronnictwa Demokratycznego, Jan Artymowski.

Julia Pitera kupiła mieszkanie w centrum Warszawy w 2006 roku.

Jak poinformował na Twitterze Jan Artymowski, za metr kwadratowy zapłaciła… 224 złote. Mieszkanie ma 66,5 metrów kwadratowych, co za całość daje sumę 14947 zł.

Średnia cena w 2015 roku (według danych bankier.pl) metru kwadratowego mieszkania w tych rejonach była równa 9 830 zł.

Była posłanka, a obecnie europosłanka PO wykupiła mieszkanie bezpośrednio od miast stołecznego Warszawa.

Kolejna odsłona tzw. afery reprywatyzacyjnej?

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

7 KOMENTARZE

  1. To jest aż nieprawdopodobne , ale jeżeli to się potwierdzi ta ta paniusia powinna siedzieć w kiciu , tym bardziej ,że była ministrem od wyszukiwania afer.

  2. nie podniecajcie się, pamiętacie Mazowieckiego? Wykupili zasoby rządowe za grosze, kto miał kasę z tzw. zwykłych ludzi też mógł wykupić swoje mieszkanie.

    • A kto jest właścicielem Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju? Miejscowi mówią: Mazowiecki i była premier Suchocka. Ogromne Sanatorium które jednorazowo może przyjąć 500 kuracjuszy!!!!!

  3. Kolejna POkręcona, która tak samo kręci lody jak wszyscy POplecznicy tej złodziejskiej, zorganizowanej organizacji przestępczej nazywającej się teraz Koalicja Obywatelska ( z KODziarzami w tle) . Kiedy oni wszyscy trafią w końcu do pierdla? !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ