Napaść na Polkę w Londynie

147816119614155688567.jpg

W jednym z pociągów w Londynie doszło do napaści na Polkę. Ze względu na jej pochodzenie mężczyzna uderzył ją w twarz. Cios był na tyle mocny, ze kobieta upadła na ziemię.
 
Poznajecie tego mężczyznę? Chcielibyśmy z nim porozmawiać w związku z brutalnym atakiem na kobietę, który miał miejsce w tym roku” – czytamy w oficjalnym komunikacie British Transport Police.
 
W sieci krąży zdjęcie napastnika.
 

Pobicie miało miejsce 22 sierpnia tego roku. Kobieta jechała w kierunku zachodnim pociągiem District Lane. Jak podaje policja rozmawiał z nią mężczyzna. Odnosił się do jej polskiego pochodzenia.

„Gdy pociąg zatrzymał się w Hammersmith, mężczyzna uderzył kobietę w twarz na tyle mocno, że upadła na ziemię” – podali policjanci.
 

 

Tego typu zachowanie jest całkowicie nieakceptowalne i wzywamy każdego, kto rozpoznaje tego mężczyznę, do kontaktu z nami

– powiedział Denis Mahoney, który zajmuje się prowadzeniem tego śledztwa. Ocenił, że w brytyjskim systemie transportowym nie ma miejsca na „przemoc i przestępstwa w nienawiści”.
 
British Transport Police czeka na kontakt z osobami, które mogły widzieć tego mężczyznę, bądź posiadają informacje w tej sprawie. Można dzwonić pod numer  0800 40 50 40 bądź wysłać sms na numer 61016 powołując się na informację 235 of 02/11/2016.

fot. twitter.com/BTP

źródło: niezalezna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj