Petru znów to zrobił. Czy to początek końca Nowoczesnej?

Petru1.jpg

Ryszard Petru to ma tupet! Gdy Państwowa Komisja Wyborcza odrzuciła sprawozdanie finansowe Nowoczesnej, zaczęły się kłopoty finansowe tej partii, nie mogła ona bowiem liczyć na dotacje ze skarbu państwa. Dlatego Petru dwoi się i troi, by pozyskać pieniądze. Najpierw zachęcał, aby przekazywać jego ugrupowaniu przysłowiową dychę,  a teraz wysyła maile do internautów z prośbą o pomoc. Jest ich tak wiele, że irytują już niejednego użytkownika Internetu.

Każdy z maili zawiera „grzechy” ministrów, o które oskarża ich Ryszard Petru. W infografice przygotowanej przez .Nowoczesną, minister Macierewicz jest pokazany jako osoba, która odpowiada za upokorzenie walczących w Powstaniu Warszawskim a ministra środowiska Jana Szyszko krytykuje się za niszczenie Puszczy Białowieskiej. Oczywiście Petru, nie zapomniał pokazać także w złym świetle Jarosława Kaczyńskiego czy Zbigniewa Ziobrę. W każdej wiadomości znajduje się apel: „Zmień kraj. Drobna kwota, wielka sprawa”. Adresat maila od razu widzi przekierowanie do strony, za pośrednictwem której można przekazać darowiznę na rzecz Nowoczesnej.

A co na to sami internauci? Są wściekli, gdy widzą kolejną rozpaczliwą wiadomość od lidera opozycyjnego ugrupowania. 

Właśnie otrzymałem kolejnego maila, sygnowanego przez Ryszarda Petru, z prośbą o finansowe wsparcie. Mam nadzieję, iż nie będą one wysyłane aż „do skutku”, bo nie mam zamiaru wspierać tej inicjatywy, a powoli zaczyna przeszkadzać mi zaczynanie dnia od w odczytywania wiadomości od szefa .Nowoczesnej  

– cytuje wypowiedź jednego z internautów dziennik „Fakt”.

Widać, że kłopoty .Nowoczesnej muszą być spore, skoro Ryszarda Petru nie odstraszyła chłodno i ironicznie przyjęta przez wyborców prośba o wpłacanie 10 zł. Już we wrześniu pisaliśmy, że  Ryszard Petru liczy chyba na naiwność ludzi. Na swoim facebookowym profilu zaapelował o wsparcie finansowe dla Nowoczesnej. Chciałby od Polaków… „dychę” miesięcznie. „10 zł to w miarę niewielka kwota, równowartość średniej ceny kawy w restauracji” – napisał. A wcześniej jeszcze się pożalił: „łatwo nie jest”.

źródło: niezależna.pl

fot: youtube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj