Teatr Muzyczny Capitol 2 grudnia br., zaśpiewa dla pana Zbyszka. Wrocławianie pomogą w trudnej sytuacji

trzej-muszkieterowie.jpg

Na niezwykły koncert charytatywny zapraszają artyści Teatru Muzycznego Capitol. Zaśpiewają w piątek 2 grudnia dla swojego sąsiada – pana Zbyszka, który niedaleko Capitolu miał zakład szewski.

Pan Zbyszek miał mały zakład szewski przy ulicy Piłsudskiego. Miał, ale musiał go zamknąć. Jego córka bardzo poważnie zachorowała, a pan Zbyszek musi zająć się wnuczkiem. Nie może już naprawiać butów i nie będzie mógł zarobić.

Aktorzy i pracownicy Capitolu chcą pomóc panu Zbyszkowi i proszą wrocławian, by przyłączyli się do tej akcji. Przecież prawie każdy, kto chodzi ulicą Piłsudskiego, zna zakład sąsiadujący z dawną Małą Sceną Capitolu i zna pana Zbyszka choćby z widzenia.

W programie koncertu znajdą się największe capitolowe hity, licytacja najpiękniejszych butów ze spektakli Capitolu – z autografami aktorów, licytacja Platynowej Płyty Davida Gilmoura „On An Island” z autografem Leszka Możdżera.

To nie pierwszy koncert charytatywny w Capitolu. Artyści śpiewali już dla Martynki (w 2007 roku) i dla Antka (w 2009) – za każdym razem przy pełnej i niezwykle szczodrej widowni.

Bilety można już kupić online na www.teatr-capitol.pl i w kasie Capitolu, kosztują od 20 zł wzwyż, cena zależy od hojności widzów. Dochód z biletów i licytacji zostanie przekazany panu Zbyszkowi.

Koncert w piątek 2 grudnia o godz. 19 na Dużej Scenie Teatru Muzycznego Capitol.

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ