Legnica: Nielegalny pobór gazu…na dętkę

gaz na detkę1.png

Legniccy policjanci zatrzymali dwie osoby w związku z podejrzeniem nielegalnego poboru gazu w jednym z wielorodzinnych budynków na terenie miasta. Jak się okazało, podłączenie niezgodne z prawem wykonano na poddaszu. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo okoliczności całego zdarzenia. W świetle obowiązujących przepisów za spowodowanie zagrożenia dla życia i zdrowia sprawcom takiego przestępstwa może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

Legniccy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzewane o nielegalny pobór gazu w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego na terenie miasta. Jak ustalili policjanci podłączenie zostało zainstalowane na poddaszu budynku, w którym mieszkały zatrzymane osoby. Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Legnicy w tej sprawie zatrzymali 53-letniego mężczyznę oraz 43-letnią kobietę. 

Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. W świetle obowiązujących przepisów za spowodowanie zagrożenia dla życia i zdrowia, sprawcom takiego przestępstwa może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

źródło: dolnoslaska.policja.gov.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ