Działacze LGBT demoralizują dzieci

LGBT2.jpg
– Skrajne organizacje, takie jak Kampania Przeciw Homofobii, przekonują dzieci, że nie ma nic złego w uprawianiu seksu z osobą tej samej płci – powiedziała w rozmowie z „Gazetą Polską Codziennie” Magdalena Trojanowska ze stowarzyszenia Stop Seksualizacji Naszych Dzieci.
 

Około 150 placówek edukacyjnych w Polsce uczestniczy w programach przygotowanych przez organizacje działające na rzecz LGBT, jak Kampania Przeciw Homofobii, Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej czy Fundacja na rzecz Równości Społecznej. Umożliwia to rozporządzenie MEN z 2013 roku. 

– Prowadzimy program szkolnych Kodeksów Równego Traktowania. Jego głównym celem jest zmniejszenie zjawiska dyskryminacji motywowanej uprzedzeniami – poinformowała Agnieszka Kozakoszczyk, prezes zarządu Fundacji na rzecz Równości Społecznej. 

– Zgłaszają się do nas rodzice, którzy są zbulwersowani programem zajęć takich organizacji. W szkole podstawowej nr 97 we Wrocławiu dzieci rysowały na lekcji transseksualistów. Natomiast w Rzeplinie w ramach zabawy dziewczynki przebierały się za chłopców i na odwrót. Rodzice nic o tym nie wiedzieli. To mają być zajęcia antydyskryminacyjne? – pyta Trojanowska.

 

źródło: Telewizja Republika

fot: youtube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj