Druga szansa – uczelnie już rekrutują na zimowy semestr

rekrutacja.jpg

Największe wrocławskie szkoły wyższe rozpoczęły zimową rekrutację na studia. Do wyboru są studia stacjonarne i niestacjonarne, licencjackie i inżynierskie oraz magisterskie.

Politechnika Wrocławska ma prawie cztery tysiące miejsc na studiach II stopnia stacjonarnych i niestacjonarnych. – Kandydaci mają do wyboru 54 kierunki, w tym 18 w języku angielskim – mówi Anetta Stypułkowska, kierowniczka Działu Rekrutacji. – Spodziewamy się, że największym zainteresowaniem kandydatów będą się cieszyły architektura, informatyka, mechanika i budowa maszyn, budownictwo oraz zarządzanie i inżynieria produkcji. Na Politechnice nabór potrwa do 14 lutego.

Uniwersytet Wrocławski czeka na kandydatów na studia stacjonarne i niestacjonarne, I i II stopnia. Proponuje m.in. filozofię, matematykę, informatykę oraz anglojęzyczne studia politologiczne. Terminy naboru są różne dla różnych kierunków, szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej uczelni.

Aż 19 kierunków na studiach II stopnia w zimowym naborze oferuje Uniwersytet Przyrodniczy. Do wyboru są m.in. architektura krajobrazu, budownictwo, inżynieria i gospodarka wodna oraz medycyna roślin. Rejestracja chętnych na studia na geodezji i kartografii trwa do 14 lutego, kandydaci na pozostałe kierunki na zgłoszenie mają czas do 16 lutego.

Także Uniwersytet Ekonomiczny czeka zimą na nowych studentów. Już 4 stycznia rozpocznie się rejestracja chętnych na studia II stopnia (stacjonarne i niestacjonarne) na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji.

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ