-0.7 C
Wrocław
Komorowski zagrzewa do buntu!? „Mamy wyjątkowo duże natężenie działań władzy, która stanowi...

Komorowski zagrzewa do buntu!? „Mamy wyjątkowo duże natężenie działań władzy, która stanowi zagrożenie dla klasycznej demokracji w Polsce”

Komorowski2.jpg

Mamy wyjątkowo ostre podziały, mamy wyjątkowo duże natężenie działań władzy, która po prostu stanowi zagrożenie dla klasycznej demokracji w Polsce

— grzmiał w programie „Brutalna prawda” (Polsat News) były prezydent Bronisław Komorowski.

Polityk nazwał przegłosowanie ustawy budżetowej „brutalnym faulem ustrojowym”.

To spowodowało, że opozycja się skonsolidowała

— stwierdził.

Rozmówca Kamila Durczoka krytykował Marka Kuchcińskiego. Komorowski stwierdził nawet, że jeden z posłów został „skrzywdzony” przez drugą osobę w państwie.

Popełnił tak straszliwą ilość błędów, że trudno gro bronić. Powiem więcej – on nie dorósł do roli marszałka.

— grzmiał Komorowski.

Jego zdaniem Marek Kuchciński eskaluje konflikt w Sejmie.

Te rządy zmierzają w kierunku chaosu

— grzmiał Komorowski.

PiS popsuło system uchwalania prawa, naruszyło zasady demokratyczne

— twierdził były prezydent.

źródło: wpolityce.pl

fot: youtube

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. I ten tepy WSIowy lachudra, jeszcze ma czelnosc wydawac z siebie jakies osady,rady i zalecenia.Za ryj i do Ruskiej Budy.Nalezaloby, ustawowo zakazac wystapien, o charakterze politycznym prezydentom,ktorzy przegrali walke o reelekcje-tak na wszelki wypadek.W tym przypadku to indywiduum bedzie jatrzyc i ujadac dopoki nie zdechnie.

  2. KOMOROWSKI POCZYTAJ CO TO JEST DEMOKRACJA…////.Demokracja – system rządów (reżim polityczny, ustrój polityczny) i forma sprawowania władzy, w których źródło władzy stanowi wola większości obywateli .//////// a teraz zadam ci pytanie czy PISu nie wybrała większość obywateli?…skoro rządzą to oznacza że tak…..to czym ty chcesz tych ludzi otumanić? tym że nie znasz podstawowego znaczenie demokracji…..skandal i to był były prezydent polski….hahaha jakies posmiewisko….

  3. Autorytet moralny, poucza wszystkich, czym jest demokracja. Nie da się zepsuć czegoś, co zostało do końca zepsute przez ostatnich 8 lat rządów PO-PSL, a może nigdy w ogóle nie funkcjonowało od czasów Okrągłego Stołu. To praktycznie była taka atrapa z wielkim napisem „DEMOKRACJA”, w którą wierzyli źle poinformowani i naiwni obywatele. Duży udział miał w tym okłamywaniu społeczeństwa właśnie ten autorytet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ