Złapano sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi dla dzieci

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław Ołbin ustalili i zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież puszki z pieniędzmi.

Do przestępstwa doszło w ubiegłym tygodniu na terenie jednego z barów na wrocławskim Śródmieściu. Sprawca po wejściu do lokalu zabrał z jego wnętrza puszkę, do której zbierano pieniądze. Zdarzenie zostało nagrane przez monitoring znajdujący się wewnątrz lokalu. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z komisariatu policji na wrocławskim Ołbinie analizując dokładnie zabezpieczony materiał oraz na podstawie zebranych informacji w tej sprawie ustalili i wytypowali osobę podejrzewaną o ten czyn. Okazało się, że jest to 28-letni mężczyzna, który był już w przeszłości notowany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Mieszkaniec Wrocławia został zatrzymany i usłyszał już zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do tego przestępstwa. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Za tego typu czyn podejrzanemu grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KP Wrocław

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ