Prawie 300 porcji amfetaminy i marihuany nie trafi na rynek 

policja fala 2.jpg

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki odurzające. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli blisko 300 porcji handlowych amfetaminy i marihuany. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 


Wałbrzyscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu potwierdzili informację, że 20-letni mieszkaniec tego miasta może posiadać narkotyki. 
Po dłuższej obserwacji i zebraniu niezbitych dowodów, w miniony weekend funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe. Podczas przeszukania jego mieszkania znaleziono sproszkowaną substancję koloru białego, która po przebadaniu okazała się amfetaminą. Następnie w toku dalszych czynności policjanci znaleźli kolejne porcje środków odurzających, tym razem była to marihuana. W sumie zabezpieczono blisko 300 porcji handlowych nielegalnych substancji. 
W związku z tym, podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają czy zatrzymany zajmował się też ich dystrybucją. 
20-latkowi za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

źródło:walbrzych.policja.gov.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ