Posłanka Nowoczesnej zakłóciła spotkanie o Żołnierzach Wyklętych

fot" youtube
Joanna Scheuring-Wielgus wraz z grupą osób zakłóciła spotkanie dotyczące Żołnierzy Wyklętych, które odbyło się w jednej ze szkół w Toruniu. Poseł Robert Winnicki zapowiedział złożenie wniosku o ukaranie Scheuring-Wielgus przez Komisję Etyki Poselskiej.

W poniedziałek w toruńskim X LO im. prof. Stefana Banacha odbyło się otwarte spotkanie dotyczące Żołnierzy Wyklętych. Spotkanie prowadziła Młodzież Wszechpolska. Już na samym początku tygodnia swoją obecność tam zapowiedziała Joanna Scheuring-Wielgus.

Spotkanie jednak posłanka Nowoczesnej zakłóciła wraz z grupą kilku osób. Sprawę obecności Scheuring-Wielgus na spotkaniu w X LO poruszyły „Wiadomości” TVP.

Poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego, zapowiedział, ze złoży w tej sprawie wniosek o ukaranie posłanki przez Komisję Etyki Poselskiej.


Źródło: Twitter, telewizjarepublika.pl

Treść artykułu powoduje u mnie:
  • 60%

  • 2%

  • 0%

  • 2%

  • 11%

  • 25%

Otwartym Tekstem odc. 50 – Sprawa Toma Diericka oraz rozmowa z poetą Wojciechem Wenclem

 

Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Poprzyj petycje…..https://secure.avaaz.org/pl/petition/Gorszy_sort_Zbiorowy_pozew_przeciwko_J_Kaczynskiemu_za_obraze_godnosci_osobistej/?pv=4

Wyszło na jaw kim Wielgusa jest ! Czerwona świnia !

Zapewne to NOWOCZESNA zbezcześciła cmentarz na Ukrainie żołnierzy IIRP ,wymordowanych przez ESESMAŃSKA UPA ..i STALINA ………za taka mowe nienawiści powinien wystąpić przewodniczący UE ,!!!!!!!…

Wsadź ją sobie w …., później w to samo miejsce nos, aż się dziurki zakleją. Idiota, czy coś innego?

Walnięte rozhukane czupiradło.

ONI bedą atakować wszystko co POLAKOM DROGIE JEST ……….co w nazwie POLSKIE ma ………. Tak jak ci studenci protestujący dzis na ulicach ..w dniu pogrzebu ………GRYFA ……………wymowne prawda ?

Mamy przykład dlaczego z tą zaKODowaną zarazą trzeba walczyć bezwzglednie. Dla tej “nowoczesnej” suki odpowiednim tematem w szkołach byłoby jak za czasów Tuska Komoruska promowanie pederastii. Na lekcjach historii dla nich powinno sie opowiadać o „Polskich obozach koncentracyjnych”. Przesadzam? Przecież „Polskość to nienormalność”. Od kiedy polsko-języczne goebbelsiki Axela Springera zaczęły propagować w języku Polskim koncept „Polskich Obozów Koncentracyjnych” brakuje niewiele by by W POLSKICH SZKOŁACH ZACZĘTO UCZYĆ TAKIEGO POLAKOŻERCZEGO HEJTU. Gadzinówka Goebbelsików pisana przez polsko-języczna targowice naplula coś o tym, że „Polskie obozy koncentracyjne istnialy” !!!!!! “Po wyzwoleniu nazistowskich obozów Polacy ponownie je otworzyli” zakrzyknął Newsweek Axela Springera (http://www.newsweek.pl/…/polskie-obozy-istnialy-mala… …). Po wczytaniu się w kalumnie Lisa wyszło jednak na jaw, że chodzi tu o obozy sowieckich oprawców katujących Polskich Patriotów. No i mamy starą argumentacje polakozerców, że nie ważne kto katował ale ważne, że katowal na terenie Polski. Hmmm! Taka jest “nowoczesna” wykladnia historii kosmopolitycznej gangreny.

A.B.Zeby było dokładnie,to powinno być żydoczerwona świnia

… , idź człowieku ugotować swoim dzieciom obiad , bo pewnie głodne , a ty tu się wypróżniasz bez efektu , a tak spełnisz obowiązek rodzicielski i może dzieciaki cię w końcu zaakceptują , a tą petycję zanieś sztucznemu pieskowi którego masz na tylnej półeczce w samochodzie ten co tak kiwa główką będziesz przy tym pewny/pewna , że cię wysłuchał , ba nawet , że się z tobą zgadza!! 😉

Ona jest tak głupia, że tylko…, powtórzę za internautami wypłynęła jak Schleswig-Holstein, ona taka przewrażliwiona na punkcie swojego nazwiska !

Kaja Kija trochę się musisz douczyć Bykowania to ofiary waszych lewackich pobratymców z pod znaku sierpa i młota tam są pochowane ofiary waszego batki stalina!!!!! Pobliski lasek to miejsce pochówku ofiar masowych mordów w czasach stalinowskich. Liczbę pochowanych w tym rejonie oblicza się nawet na 100–120 tysięcy Badania prowadzone w Bykowni w latach 2001–2004 wykazały, że jest to największy na Ukrainie cmentarz ofiar komunizmu Ogólna liczba polskich ofiar pochowanych w tym miejscu została oszacowana przez archeologów na ok. 1700 I nie ma tam ofiar banderowców!!!!

Jolanto. Czy Pani Scheuring – Wielgus nie przypomina Pani działaczkę z Baden Meinhoff? Podobne początki zachowania. To ci dopiero bojówkara.

Możliwe 🙂 sądząc po zachowaniu można odnieść takie właśnie wrażenie zapewne dla tej pani podobne „autorytety” są wzorcem do naśladowania 🙂 Pozdrawiam 😉

JOLANTO NAGAJ, proszę zdjąć z profilu napis „Solidarność”, bo jest to znak chroniony. Za bezprawne używanie tego znaku grożą sankcje.

Jeśli się jest częścią tego związku to chyba nie 😉 Pozdrawiam

Oby tak dalej a na kolejnych wyborach Nowoczesna kropka nie przekroczy progu wyborczego.

http://wpolityce.pl/m/polityka/166026-platformo-bujaj-sie-slaska-radna-po-odchodzi-z-partii-i-nie-zostawia-suchej-nitki-na-platformie-potraktowali-polske-jak-wojenny-lup-jak-dziwke

..do Tadeusz Kłos …..Według niepełnych danych z 2010 roku na Ukraińskiej Liście Katyńskiej znajdowało się[3]: 726 oficerów Wojska Polskiego (218 oficerów służby stałej i 10 podoficerów, 380 oficerów rezerwy i pospolitego ruszenia oraz 118 oficerów w stanie spoczynku) 746 policjantów i 24 wyższych funkcjonariuszy Policji Państwowej 24 funkcjonariuszy Straży Więziennej i 4 naczelników więzień Na Ukraińskiej Liście Katyńskiej figuruje 7 generałów: Romuald Dąbrowski, Kazimierz Dzierżanowski, Władysław Jędrzejewski, Szymon Kurz, Mieczysław Linde, Franciszek Paulik i Rudolf Prich, a także 26 pułkowników i 46 podpułkowników Wojska Polskiego (wśród oficerów byli obrońcy Lwowa 1939, a także ppłk Tadeusz Korniłowicz, zięć Henryka Sienkiewicza[4]. Wśród osób cywilnych znajdujących się na liście było m.in. 74 ziemian, 46 nauczycieli, 70 inżynierów, 15 lekarzy, 174 prawników (w tym 2 sędziów Sądu Najwyższego), 19 starostów (m.in. Wojciech Bucior) i wicestarostów, 10 prezydentów i wiceprezydentów miast (m.in. wiceprezydenci Lwowa: Wiktor Chajes, Roman Dunin, Franciszek Irzyk, Jan Weryński), 11 burmistrzów (m.in. Jan Bryk, Zygmunt Czerwiński, Tadeusz Bystrzycki), 7 senatorów (trzej polscy: Maciej Bundzylak, Apolinary Garlicki, Tadeusz Moszyński oraz czworo ukraińskich: Innocenty Głowacki, Omelan Hordynśkyj, Ołena Łewczaniwśka i Mykoła Masłow), 9 posłów (Dezydery Smoczkiewicz, Edward Ekert, Walerian Niedźwiecki, Zygmunt Piotrowski, Jan Poznański, Karol Grzesik – także prezydent Chorzowa, marszałek Sejmu Śląskiego, Stanisław Widacki – także prezydent Tarnopola, Iłarion Tarnawski, Petro Fedyszyn) i 91 urzędników. Wśród zamordowanych byli m.in. wicewojewoda wołyński Ignacy Strzemiński[3], pracownicy naukowi Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie: Ludwik Dworzak, Alfred Laniewski, Władysław Mikuszewski, Zenon Wachlowski, Aleksandra Valenta[5], wielu leśników, m.in. Kazimierz Stepan[6], przemysłowcy Adam i Stefan Baczewski. Wśród innych ofiar byli m.in. dwaj synowie Tadeusza Czarkowskiego-Golejewskiego, Cyryl i Wiktor.

…do Tadeusz Kłos…………..zbiorowe mogiły w Bykowni są z tzw…..UKRAIŃSKIEJ LISTY KATYŃSKIEJ ……….

Trzeba jakoś zaradzić temu, żeby ta nierozgarnięta kobieta przestała dokuczać normalnym ludziom.

Ogolić łeb na łyso i po jarmarkach wozić.

Co to toto jest ta Wielgus. Co to za odmiana czy rodzaj . Kurzaj to jest: nie to kogut ,nie to kura. Ani to wygladu ,ani rozumu . Ci jej wyborcy to tez tacy sami Nowosmieszni kurzaje czy co?

Poniemiecki pomiot w wydaniu .Nowotworu cały czas aktywny – kto dał im głosy przy urnach?

Kretynka sejmowa

Co ca wściekłe babsko .Jak ona się zachowuje? Skandal !

ojej tragedia wielka się stała

Bardzo wielka tragedia się stała gdy zamordowani ,atakowani są przez potomków zbrodniarzy !!!!!!!,……

kaja kija ch…j wie co -co ty bredzisz , dlaczego mówisz tak o kimś kogo nie znasz , bo cała reszta debili co tylko obrażać umie tak mówi a ty jak baranica powtarzasz

w*p*rd*l*j trolu

sky sam jesteś troll i to głupi

IDIOTYCZNE DZIAŁANIE !!!!

A co cyferka 10398 w lewackim kibucu na środku sali nasrali ?. …. I dobrze.

Mirek smenowicz patrz adresy psychiatrów tyle w tamacie

ŻAŁOSNE !!!!

  • MIM
  • 1636
  • • 46
Ktoś tej Wielgus przy….dolił, czy ma taką skazę?

żałosne wiadomo, ale jakie ta sprawa będzie miała skutki? – to też będzie żałosne…

……bezmyślne babsko ….w każdym swoim wystąpieniu pogrąża tych którzy głosowali na ta osobe……..

Ten znak nad oczkiem to z derzenie z prawdą?

… nie to malinka od belzebuba 😀 😀 😉 Pozdrawiam

nie dość kobieto jesteś brzydką babą ,chyba widzisz się w lustrze nie ukrywając ;kobieta potwór;

Jeżeli nie pomoże kara finansowa to zamknąć to czerwone ścierwo w szpitalu psychiatrycznym.

To aż się w głowie nie mieści , jak taki imbecyl jest posłem . Do sejmu ubiera się jakby miała krowy doić . Nie miała pojęcie gdzie marszałek siedzi , a do tego terroryzowała dziennikarkę . Walczy w szeregach kobiet , a krzyczy dość dyktatury kobiet . Wygląda jakby zapomniała do czego służy mydło i woda , na to wychodzi że za dużo wciąga , i traci kontakt rzeczywistością . Nie potrafi uszanować innych , którzy mają do przekazania wiedzę z historii , jednym słowem obleśna baba .

Nie pokazujcietej wstretnej baby kodziarki

Mam dwa rozwiązania dla tej Pani! koniecznie, wręcz natychmiast trzeba przeprowadzić w zakładzie zamkniętym elektrostymulację mózgu tej nie zrównoważonej kobiety ! wówczas dopiero gdy elektrostymulacja nie pomoże trzeba będzie podjąć bardziej radykalne działania i wydać ją za mąż za radykalnego wojującego muzułmanina! potrzymać ją ze trzy miesiące w tym związku I dopiero wtedy do niej zadzwonić pytając, jak się czuje i czy jest już gotowa wrócić do wolnej Polski!. Cholera nie pomyślałem! przecież to proniemiecka liberalna lewaczka, a jak się jej i muzułmaninowi spodoba taki pokręcony związek ? to co z…… nami wtedy będzie? gdy do Polski tabuny muzułmanów razem z nią przybędzie!.E…..tam, zostańmy lepiej przy tych elektrowstrząsach chociaż nam nic nie ubędzie!.

Trzeba wreszcie tego paskudnego kaszalota dotkliwie ukarać,bo ona jak cała Nowoczesna czują się bezkarni.

To nie posłanka tylko zwykły uliczny qrwiszon. Z ryja widać ze ma mózg ale.żadnej faudy więc to zwykły uliczny ssak.

Stale aktualne „RED IS BAD”.

To sa dramatyczne skutki nowoczesnego patentu, wynalezionego przez Nowoczesna poslanke JSW, o nazwie – TABALETKA KONCEPCYJNA. Skutki przerazajace: Pomrocznosc intelektualna, galopujące zmiany wyglądu zewnętrznego, trudność doboru słownictwa a tym samym, niezrozumialy bełkot, poczatki amnezji. Pozostaje pytanie,-czy oni tam wszyscy, w tejze kropce Nowoczesnej, zazywaja tabletki koncepcyjne, wytworzone według koncepcji Joanny Schuring-Wielgus?.

Czyzby nie mozna bylo UKARAC te sucza blad>za takie wystepki ?Polacy UKARAJA tych szubrawcow w nastepnych wyborach ,ale juz teraz nalezaloby im sie dobrac do skory, zarazonej syfilisem !

A czego się o tym indywiduum spodziewać? Kultury – nie. Rozumu? Inteligencji???? Po trzykroć nie!!! Jedyne co mądrego powiedziała to cytuję ” Precz z dyktaturą kobiet” Życzę pani GC /co skrót oznacza nie trudno się domyślić/ spełnienia marzeń. ?Szmidt przynakmniej ma jakąś prezencję a to… ????

Jak dla Pani J.Szajbus-Wielki nie podoba się wykład o żołnierzach wyklętych, to niech idzie na wykład o Leninie.

wielgus, ty czerwona szmato

Proponuje jej wyjazd na Maderę z Petru. Na pewno po powrocie będzie spokojniejsza tak jak Schmidt.

Gering posłanka specjalnej troski wygląda jak ofiara przemocy domowej chorująca na głowę.

Ta baba z nienawiści do Polaków i polskiej tradycji ,chudnie w oczach, robi się brzydka , jak przysłowiowa baba jaga.

Jakie to kur wa brzydkie!!!

Taką babę winno się ogoli na łyso, wrzucić do smoły i wytarzać w pierzu i puści nago, z kopem w dupę. Wstrętny prymityw o inteligencji dżdżownicy i mentalności przekupy z przędnego jarmarku. Kto takie coś wpuścił do parlamentu. Rzeczywiście są osobniki w N. specjalnej troski Kaczyński ma rację. Po prostu wyżej sra niż dupę ma.

Taką babę winno się ogoli na łyso, wrzucić do smoły i wytarzać w pierzu i puści nago, z kopem w dupę. Wstrętny prymityw o inteligencji dżdżownicy i mentalności przekupy z przędnego jarmarku. Kto takie coś wpuścił do parlamentu. Rzeczywiście są osobniki w N. specjalnej troski Kaczyński ma rację. Po prostu wyżej sra niż dupę ma.

najgorzej jak taki tępy i bez szkoły kurwiszon dostał sie do polityki a morde ma jak ta z reklamy bo zupa była za słona

Toruń przeprasza za tą panią!!!

przy nastepnych wyborach – MYŚLCIE . Poczytajcie o dokonaniach kandydatów i nie słuchajcie ich obietnic wyborczych. Toruń jest piekny z tradycjami ale niektórzy to totalni głupcy – jak cała opozycja

O OGROMNYCH WYŁUDZENIACH TO NIC NIE PROTESTUJE ANI MRU MRU CZEPIA SIĘ WYKLĘTYCH ? FU PASKUDNE DZIAŁANIE FU

A kto to „coś” wpuścił do szkoły ? Woźny powinien wziąść za kłaki i wyrzucić za płot, a nie pozwolić przerywać spotkanie.

Na łyso babsztyla potraktować !!!

NIECH ŻYJE RUCH NARODOWY !!! ZDAJE SIĘ ŻE W SUMIE TO ONI WYKOŃCZĄ TYCH KOMUCHÓW CAŁKOWICIE AGRESYWNYCH I ZACHŁANNYCH WYKURZĄ NA ZAWSZE !!!!!

KOD-owane POlszewickie antypolskie swinie i wieprze,a wiec ryja i wyja i sraja !!!!!! Lewackie i liberalne zeswinione kanalie

Jaka szkoda, ze nie ma chlopcow z AK… Ogoliliby tej folsdojczce glowe, moze wowczas dotarloby troche swiatla to jej mozgu.

Co to za młodzież powinni jej łeb ogolić niech przyjedzie do Rzeszowa to zobaczy co z zdrajcami się robi

A swoją drogą, kto to coś wpuścił do szkoły. Ja byłem dyrektorem szkoły i wiem, że można takie coś wypieprzyć na zbity pysk. Może se stać pod płotem i ujadać jak parszywy pies. Jeżeli ona -to coś – ma biuro poselskie w Toruniu, to trzeba ja zasypać listami i e-mailami. Jaki tam jest adres? – do tej baby?

Nikt tego Nowoczesnie smierdzacego gowna nie chce przeleciec ani POdeptac,to probuje zaistniec w ten obrzydliwy sposob !

może potomek tej lafiryndy był katem i go powiesili w kiblu a ta teraz bije pianę ale to jej koniec tylko rodzina będzie cierpieć za przygłupa ale ona jest tak oślepiona zemstą że rozum opuścił swe miejsce a zamieszkało ecchhho

Niech wreszcie ktoś zrobi porządek z tą szmatą(Wielgus)..

Pewnie dopiero za 3 lata…i ludzie myślcie kogo wybieracie….

I jak tu nie przyznac racji tym ktorzy mowia ze tylko zdrowe palowanie ich uleczy –szczegolnie hoholke ktorej juz ktos zrobil malunek nad lewym okiek –chyba zdalo by sie by jej podmalowali prawa strone facjaty

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj