“Zabierz babci indeks”. Internauci ironicznie o proteście studentów. ZDJĘCIA i KOMENTARZE opublikowano: g

fot: youtube
 Źródło: wpolityce.pl
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

 1. aby zapewnic bezpieczeństwo w polsce powstało coś takiego jak POKÓJ I SPOKÓJ ….zadanie tego ugrupowania to obrona pokoju i spokoju.zebrano 60% polskich przedsiębiorców niezależnie z jakich partii głównym zadaniem tych członków jest nie popieranie burd na polskich ulicach przy wykorzystywaniu naiwnych otumanionych ludzi.
  DO UGRUPOWANIA POKÓJ I SPOKÓJ należą popierający wszystkie patrtie w polsce.nikt nie ingeruje i nie namawia ludzi do popierania jednej partii ,każdy ma prawo popierać każdą partie
  zgodnie ze swoimi upodobaniami i przekonaniami. Jedynym celem wszystkich jest walka z burdami ulicznymi.

  członkowie pokoju i spokoju popierający pis maja za zadanie nie wspierania rozbójników ulicznych czyli takich studentów i innych których wizerunki sa znane.

  człownkowie opozycyjnych partii robią to samo , nie będą wspierali partii które nie szanują ich i ich bezpieczeństwa na ulicach. popierają partie ale w sposób cywilizowany , ale nie będą wspierali żadnych działalności organizujących burdy uliczne czy kupne strajki.

  rozmowy przeprowadzone ze wszystkimi okazały się owocne , przedsiębiorcy popierający opozycję stwierdzili jednogłośnie że ich pracownicy ich oszukują idą na fikcyjne zwolnienia lekarskie aby brać udział w kupnych strajkach a spólki traca pieniądze, spółka musi płacić zusy podatki a nikt im pieniedzy nie da a wykorzystywanie ich pracowników do burd ulicznych kosztem spółek przyczynia się do strat, a więc w oparciu na dowodach spółki stwierdziły że żadna z nich nie będzie brała udziału w takich działaniach a pracownik który będzie brał udział \w burdach zostanie zwolniony i nie dostanie pracy w żadnej z tych 60% spółek na rynku polskim

  ludzie mają dość bandytyzmu i oszukaństwa na ulicach.to sa włąśnie efekty działania polityków którzy przed wyborami oszukują a następnie organizują burdy narażając państwo na niebezpieczeństwo.

  każdy kto będzie brał czynny udział w burdach ulicznych niedość że zostanie pociągnięty do odpowiedzialnosci karnej to nie będzie miał ani pracy ani kariery w tych 60% spółek na rynku polskim …a zaznaczam że codziennie doł.ącza do Pokoju i Spokoju coraz to wiecej spółek.za wspieranie działalnosci przestępczych kosztem innych grozi blokada finansów dla takich działalności przez okres 16 lat…a tym raczej doprowadzą siebie do bankructwa, bo spółki raczej potrzebują pomocy aby dalej działać ….

  dość takiego działania i oszukiwania ludzi…

  tak jak wspomniałem nie ważne jaka partia rzadzi ale najważniejszy jest pokój i spokój w kraju i na ulicach.

  co ci strajkujący maja z tego że idą strajkować? …nic bo wracaja do domów i nadal żyja w biedzie oraz tylko tracą pracę i nie mają na nic pieniedzy….a studenci popełnili największy błąd swojego życia uczestnicząc w takim czymś ….niedość że ich wizerunki są znane całemu ugrupowanu pokój i spokój ,następnie nie zrobia ani kariery ani nie będą mieli pracy…tym razem to nie żarty….człowiek inteligentny nie powinien uczestniczyć w burdach ale dbać o kulturalne popieranie swojej partii a tutaj nic dodać nic ująć…
  wyłącznie nie są inteligentnymi osobami bo dali się namówić na branie udziału w burdach oraz są w grupie przestepców….pozamiatali swoje kariaery nie dokończywszy studiów….

  Pokój i Spokój zapewni polsce porządek i bezpieczeństwo w społeczeństwe, ludzie otrzymaja wiarygodne informację o każdej z partii ,informację oparte na prawdziwych dowodach, koniec zabawy w oszukaństwa i otumanianie narodu….zebrało się kilku cwaniaczków bez wykształcenia zostali politykami i działają jak rozbójnicy na ulicach.

  a gdzie byli jak ludzie studiowali i cieżko pracowali…takim nie chciało się niczego robić ,zwykłymi trykami dostali się na stanowiska polityków w zamian za krycie bandytów okradających banki lub robiacych inne przekręty…wybaczcie każde przestępstwo nawet największe da się wykryc i to szybko, to nie czasy spartakusa….

  jak widać to ludzie popierający opozycję tracą nerwy , nie popierają burd i blokowanie sejmu, oni wspierają partię kulturalnie ale jeżeli polityk posuwa się do pajacowania w nastepnych wyborach nie ma szansy, i każdego dnia rośnie opiniowanie każdego polityka,nic nie robisz , zostajesz usuniety ze stanowiska ,urządzasz burdy w następnych wyborach nie masz szansy.
  co społeczeństwo i przedsiębiorcy maja z tego że popieraja partie która urządza burdy wykorzystując otumanionych pracowników i innych ludzi….wybaczcie ale nikt nie widzi zysku a zwłaszcza spółki które mają dość takiego działania partii przez które mogą zbankrutować i mieć zablokowane finanse na 16 lat..politycy opozycji mają majątki a co ma spółka czy pracownik..?
  nic straty i problemy…a więc nikt nie będzie niczego sponsorował ani wspierał co nie jest dobre dla człowieka i jego bezpieczeństwa na ulicach….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ