Policjanci pomogli ciężarnej kobiecie

Klęczącą, zapłakaną kobietę zauważyli na ulicy wrocławscy policjanci ruchu drogowego, patrolujący w godzinach wieczornych miasto. Ciężarna miała silne bóle i nie mogła wstać. Ponieważ na karetkę trzeba byłoby czekać, gdyż pogotowie ratunkowe realizowało dużą ilość wcześniejszych zgłoszeń, biorąc pod uwagę stan, w jakim znajdowała się młoda kobieta, policjanci przewieźli ją do szpitala, gdzie dalej zajęli się nią już specjaliści z oddziału ginekologii.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, pełniąc służbę na terenie miasta, około godziny 20.30 zauważyli na jednej z ulic klęczącą, zapłakaną kobietę. Natychmiast zatrzymali radiowóz chcąc zorientować się, co się stało.

Okazało się, że 25 – letnia mieszkanka powiatu strzelińskiego jest w 9 miesiącu ciąży, ma silne bóle i nie może wstać. Niestety w tym czasie na karetkę trzeba byłoby czekać, gdyż pogotowie ratunkowe realizowało dużą ilość wcześniejszych zgłoszeń.

W związku z powyższym, biorąc pod uwagę stan, w jakim znajdowała się młoda kobieta, po przekazaniu informacji oficerowi dyżurnemu wrocławskiej drogówki, policjanci udzielili jej pomocy, przewożąc ciężarną do szpitala, gdzie dalej zajęli się nią już specjaliści z oddziału ginekologii.

źródło:dolnoslaska.policja.gov.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ