Zmiany na ul. Suchej od dzisiaj

utrudnienia w ruchu.jpg

Ze względu na planowaną przebudowę fragmentu ul. Suchej, od dnia 1 marca 2017 r. ruch pieszych przy ul. Suchej będzie się odbywał po północnej stronie ulicy (czyli po stronie dworca PKP), a nie jak dotychczas po obu stronach ul. Suchej.  

Inwestor nowego dworca PKS i galerii Wroclavia, który przebudowuje układ drogowy sąsiadujący ze swoim obiektem, firma Unibail-Rodamco informuje o zmianach. Dojście z tymczasowego dworca autobusowego na dworzec PKP będzie przebiegać tymczasowo tylko po północnej stronie ulicy, a przejście przez ul. Suchą będzie funkcjonować na wysokości budynku Dyrekcji Kolei.

Ruch pieszych po południowej stronie ul. Suchej, na wysokości powstającego centrum handlowego Wroclavia, będzie możliwy jedynie na odcinku ok. 150 m – od skrzyżowania ulic Borowskiej i Suchej do postoju taksówek.

Wymienione zmiany pozostają bez wpływu na obecny sposób funkcjonowania komunikacji autobusowej w tym rejonie.

Prowadzone przez inwestora prace odbywają się na fragmencie ul. Suchej – od okolic wejścia na dworzec PKP do wjazdu na tymczasowy dworzec autobusowy. Zostaną one ukończone najpóźniej do połowy sierpnia 2017 r.

 źródło: wroclaw.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ