Czarnecki: Nie chcemy żadnych imigrantów spoza Europy, żadnych imigrantów muzułmańskich

fot: youtube

– Pani premier Ewa Kopacz, w imieniu Polski – niestety – podjęła decyzję o tym, że prawie 12 tys. imigrantów, w dwóch ratach, ma do Polski przyjechać, głównie spoza Europy, głównie muzułmańskich – przypomniał w programie „Gość Poranka” zastępca przewodniczącego Parlamentu Europejskiego.

Eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości przypomniał, że rząd premier Beaty Szydło nie zgadza się z decyzją rządu Ewy Kopacz.

– Z tą decyzją się absolutnie nie zgadzamy, nie chcemy żadnych imigrantów spoza Europy, żadnych imigrantów muzułmańskich – podkreślił.

– To pokazuje, że jesteśmy bardzo otwarci na uchodźców. Przypomnę, że w latach 90. Polska przyjęła prawie 100 tys. Czeczenów – muzułmanów. Wtedy bylibyśmy otwarci teraz niech inni będą otwarci, my już swoje zrobiliśmy – mówił zastępca przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, przypominając jednocześnie, że nasz kraj przyjął 400 tys. uchodźców z Ukrainy, a to plasuje Polskę na drugim pozycji, zaraz po Niemcach, jeśli chodzi o liczbę przyjętych uchodźców.

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ