Andrzej Duda z klasą odniósł się do publikacji Newsweeka

Prezydent RP Andrzej Duda fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP
żżżżżż– Przez cały adwent budziliśmy dzieci o świcie i o 6.30 rano byliśmy już w kościele na roratach. Codziennie – tak złowrogo brzmiące cytaty z wypowiedzi Janiny Milewskiej-Dudy, matki Andrzeja Dudy, przytacza dzisiejszy „Newsweek”.

W swoim reportażu Renata Grochola przytacza fakty, które mogą być prawdziwym szokiem dla czytelników tygodnika kierowanego przez Tomasza Lisa. –Rodzice prezydenta mieszkają w czteropiętrowym gierkowskim bloku z wielkiej płyty na krakowskim Prądniku Białym. Dla części moich rozmówców to był szok, gdy Dudowie opowiedzieli Milenie Kindziuk w wywiadzie rzece pt. „Rodzice prezydenta” o tym, jak w tym mieszkaniu przez lata modlili się wraz z trójką dzieci. Cała piątka klękała i zaczynała odmawiać „Ojcze nasz” – pisze w swoim tekście dziennikarka tygodnika.

Do tekstu odniósł się sam prezydent. – @renatagrochal Szanowna Pani Redaktor! Serdecznie dziękuję za tę promocję ważnych dla mnie wartości budujacych rodzinę. Pozdrawiam!:-) – z naturalną lekkością skwitował na Twitterze reportaż „Newsweeka” prezydent Duda.

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ