Komentarze po ogłoszeniu wyroku skazującego Piotra Rybaka. Międlar: Chyba każdy Polak widzi, że ten wyrok to jest wielki skandal

MP Piotr Rybak

Rozprawa apelacyjna Piotra Rybaka odbyła się 4 kwietnia 2017, wówczas na salę rozpraw weszło kilkanaście osób. Zgodnie z decyzją prezesa Sądu, „na sprawę Rybaka” wpuszczano tylko z przepustkami, ale o tym, że trzeba je było mieć, wiedziała tylko Gmina Żydowska. Wówczas, po przesłuchaniu świadków, obrony i oskarżonego, sędzia postanowił ogłosić wyrok 13 maja 2017 roku.

Dzisiaj Piotr Rybak usłyszał wyrok. Poprosiliśmy o komentarze

Adwokat Piotra Rybaka

Wystąpię z wnioskiem o uzasadnienie. Po zapoznaniu się z uzasadnieniem będziemy podejmować decyzję co do ewentualnych dalszych środków zaskarżenia i prawdopodobnie będziemy dalej walczyć. Prawdziwy Polak nigdy nie wydałby takiego wyroku.

Piotr Rybak, tuż po ogłoszeniu wyroku i zamknięciu rozprawy apelacyjnej, w której sędzia Robert Zdych zmniejszył wyrok bezwzględnego więzienia z 10 m-cy na 3 m-ce, powiedział

Nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać z tego sądu. Jeżeli takie wyroki wydaje polski sędzia, w polskim sądzie, gdzie my patrioci i narodowcy bronimy Polski przed islamizacją – a widzimy co dzieje się we Francji, Szwecji w Niemczech – to, taki sędzia powinien stracić pracę, bo działa przeciwko narodowi polskiemu

W Polsce od 27 lat rządzi żydokomuna, i nie ma się co dziwić, że w sędziów rzuca się tortem, powinno rzucać się gównem. Ile miałem sił walczyłem, i teraz też będę walczył.

 

Jan Zbigniew Potocki, Prezydent RP na uchodźctwie

Ten wyrok jest nieważny, dzisiaj Polska jest pod okupacją, przecież nadal obowiązuje dekret prezydenta Mościckiego, który nigdy nie został uchylony.

Jan Zbigniew Potocki Prezydent na Uchodźctwie

Jacek Międlar, 

Chyba każdy Polak widzi, że ten wyrok to jest wielki skandal. To jest ukłon wymiaru sprawiedliwości wobec tych, którzy profanują chrześcijaństwo, Chrystusa i nasze tradycyjne wartości. Przypominam kolejny raz, że to wrocławska prokuratura umarzała takie sprawy jak profanacja krzyża i wiary katolickiej podczas spektaklu Golgota Piknic czy nasikanie na modlących się różańcem świętym młodych ludzi z Krucjaty Młodych a Piotra Rybaka, skazują teraz na 3 m-ce bezwzględnego więzienia za  to, że  sprzeciwił się imperializmowi żydowskiemu. Znamy wyrok innego sądu, który podarcie Biblii przez jednego artystę w trakcie występu, uznał, iż mieliśmy do czynienia ze sztuką i było to wyrazem artystycznym. Przypomnę jeszcze palenie przez uczniów LO kukły Giertycha w 2006 roku, wtedy jeszcze prawicowego polityka. Młodzi krzyczeli: „głowa do wora, wór do jeziora” czyż oni nawoływali do nienawiści?! To teraz jest pytanie, w jaki sposób sądy dokonują selekcji, według jakiej kategorii? Jeżeli Piotr Rybak dostał 3 m-ce bezwzględnego więzienia to Rafał Dutkiewicz prezydent Wrocławia powinien dostać 12 m-cy albo i więcej, za nawoływanie do nienawiści, bo 5 grudnia 2016 roku na twitterze powiedział „…nienawidzę pie..nych nacjonalistów…”. Czymże jest spalenie kukły, wobec tych nienawistnych słów? Rafał Dutkiewicz powinien teraz siedzieć za kratami, zadaję sobie pytanie. Czy przypadkiem Rafał Dutkiewicz nie maczał swoich rąk w tej sprawie? Doskonale wiemy, że faworyzuje żydowską mniejszość, przecież sam wiele lat temu powiedział, że Wrocławiowi przywróci serce żydowskie. Wrocław nie jest miastem Żydów ale to jest miasto Polaków. Polska jest dla Polaków, to my jesteśmy gospodarzami, tak będzie i tego nikt nie zmieni, bez względu na to, jak zależne są sądy w Polsce, i jak zależny jest wymiar sprawiedliwości. W tej sprawie wszyscy Polacy, tym którym leży na sercu dobro Ojczyzny, powinni zaprotestować, bo to, co spotkało Rybaka, który sprzeciwia się Talmudowi, sprzeciwia się deprecjacji chrześcijaństwa, może spotkać i nas. Czołem Wielkiej Polsce!

MP Jacek Międlar

Zbigniew Miernik

W Izraelu, w synagogach rabinowie mówią, że Polskę należy spalić a Polaków wygonić. To można zobaczyć i usłyszeć w internecie. Społeczeństwo nasze jest oburzone, dlaczego polski wymiar sprawiedliwości – jeżeli takowy istnieje – nie protestuje, nie ściga przestępców.

MP Zbigniew Miernik

Jarosław Bogusławski

Skazują Piotra Rybaka sprawami, które się ciągną latami natomiast za obrazę Jezusa Chrystusa nie ma żadnych konsekwencji, za obrazę Jana Pawła II nie ma żadnych konsekwencji. To wasz poplecznik jest winien to Soros, którego tak miłujecie, przez fundację Batorego i inne spiski, które tu zarządzacie. To wy dewastujecie państwo, i nasz kraj. Koniec. Nie możemy dłużej pozwalać.

MP

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ