Rozpoczęto akcję „Tusk na prezydenta”? Pojawił się pierwszy sondaż, w którym szef RE wygrywa w wyborach prezydenckich

Donald Tusk nowy i ładny.jpg

Gdyby druga tura wyborów prezydenckich odbyła się w najbliższą niedzielę, wygrałby w niej zdecydowanie Donald Tusk (60 l.). Pokonałby obecnego prezydenta Andrzeja Dudę 49:39 proc.

—wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badań „Pollster” dla „Se.pl” i Nowej TV. Czyżby kampania prezydencka obecnego przewodniczącego Rady Europejskiej ruszyła pełną parą?

Pollster zapytał o wyniki ewentualnej drugiej tury wyborów prezydenckich. Wzięto pod uwagę urzędującego prezydenta i przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Wygrywa i to zdecydowanie były premier. Badanie przeprowadzone przez Instytut Badań Pollster w dniach 20-21.04.2017 roku na próbie 1007 dorosłych Polaków.

Obóz Zjednoczonej Prawicy z pewnością musi mieć się na baczności, bo Tusk niejednokrotnie pokazał, że potrafi zrobić polityczne show, które może przynieśc mu poparcie. O tym, że Tusk będzie groźnym konkurentem mówił także wicepremier Jarosław Gowin.

źródło: wpolityce.pl

4 KOMENTARZE

 1. Dlatego należy go wcześniej zapudłować, albo przynajmniej postawić w stan oskarżenia, jeśli prokuratura potrafi udowodnić jego współudział w aferze Amber Gold i kryminalne zaniedbania podczas przygotowania prezydenckiego lotu do Smoleńska 10 kwietnia 2010 r., co nie powinno być zbyt trudne. Tusk to oszust i oportunista, który powinien zapłacić za zniszczenie polskiego górnictwa i przemysłu stoczniowego, a także za uzależnienie Polski do roku 2022 od niekorzystnego kontraktu na dostawę gazu z Gazpromem.

 2. Tyle hakow maja na niego i nie moga go posadzic czy to jakis Swiety czy co do holery posadzac razem z Niesioloskim w jednej celi i niech podciera dupe dla Tuska

 3. Błogosławionyś ty między Aniołami ,
  wszak miliony prowadzisz za sobą.
  Prowadź nas Donaldzie kochany!
  Przejdziemy każde morze suchą nogą.
  Prowadź nas do wspólnej Europy,
  Pomieszajmy się ze wszystkimi!
  Czy zdajesz sobie sprawę, jakimi się staniemy?
  J A K I M I ??? !!!

 4. Spokojnie to sondaż robiony w gmachu Agory. PR może i mają ale przypomnijcie Komroskiego który w pierwszej rundzie miał uzyskać 75% poparcia. Naród nie głupi po roku rządów PIS widzi jakich złodziei miał. Więcej ich nie wybierze i stawiam dolary przeciw orzechom że to tylko PR i zaklinanie rzeczywistości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj