Sygnalizacje na obydwu skrzyżowaniach oraz tablica DIP na przystanku Uniwersytet nie działają na skutek uszkodzenia szaf sterowniczej i zasilającej w wypadku, który zdarzył się trzy dni temu.
Samochód osobowy uderzył w szafę ze sterownikiem a następnie w szafę zasilającą. Montaż nowej szafy sterowniczej potrwa około tygodnia. Instalacja szafy zasilającej leży po stronie dostawcy energii – Taurona, dlatego nie można podać nawet przybliżonego terminu ponownego uruchomienia sygnalizacji oraz tablicy DIP).
źródło:zdium.wroc.pl
MP















