Aktualizacja. Tajemnicza śmierć turystki w Egipcie rozwiązana?

pixabay.com

Samotne wakacje dla 27-letniej Magdaleny Ż. w Egipcie zakończyły się tragicznie. W zasadzie jest więcej pytań z chwilą podania informacji przez przedstawiciela biura podróży Rainbow, że w tej sprawie wykluczono udział osób trzecich. Radomir Świderski z biura podróży Rainbow, potwierdza, że Magdalena Ż. wyskoczyła ze szpitalnego okna w Hurghardzie w trakcie badań lekarskich i… że miała problemy psychiczne. Sprawę bada egipska policja i Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Krążący po sieci film rozmowy dziewczyny i jej chłopaka wzbudza wielki niepokój. Specjaliści od mowy ciała i psycholodzy potwierdzają, że zachowanie mężczyzny jest nieadekwatne do treści rozmowy. Dzień po przylocie na miejsce, Magdalena przysyłała do najbliższych bardzo dziwne, niepokojące smsy.

W mediach społecznościowych założono specjalne konto dotyczące tajemniczej śmierci. Ktoś zauważył w polubieniach konta rezydenta hotelu i Maćka S., który miał lecieć po Magdalenę do Egiptu. Na dzisiaj wiadomo, że rodzina i znajomi zaprzeczają teorii zaburzeń psychicznych u Magdaleny Ż. Tymczasem przedstawiciel biura podróży zapewnia, że rezydent cały czas opiekował się turystką aż do momentu odwiezienia jej na lotnisko, wtedy też umożliwiono jej rozmowę z chłopakiem w Polsce z telefonu rezydenta. Nie wiadomo na razie dlaczego Magdalena na pokład samolotu nie wsiadła. Znalazła się w szpitalu, ponoć nie zgodziła się na badania lekarskie, wkrótce wyskoczyła przez okno. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła po południu w niedzielę.

Ustalenia polskiego MSZ dotychczas niczego nie potwierdziły. Ani dwóch pobytów w szpitalu, ani znalezienia nieprzytomnej turystki w hotelowym korytarzu, czy kolejnej wersji – hotelowym pokoju. Magdalenia Ż. przyleciała do Egiptu w piątek, w niedzielę miała popełnić samobójstwo. Jeśli prawdą jest, że pobrano krew turystki, tuż po przewiezieniu jej do szpitala, wyjaśni się czy była pod wpływem środków odurzających.

źródło: wroclaw.tvp.pl

MP

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ