Kłopoty Martyny Wojciechowskiej. Została zatrzymana w Pakistanie!

fot: youtube
Ekipa z Martyną Wojciechowską została na kilka dni zatrzymana w północno-zachodniej części Pakistanu, gdzie realizowała kolejny odcinek programu „Kobieta na krańcu świata”. Służby wojskowe skonfiskowały jej sprzęt, m.in. kamery. TVN jest w stałym kontakcie z członkami ekipy – informuje portal Wirtualne Media.

– Początek był rewelacyjny. Spotkałam tu wspaniałych, serdecznych i gościnnych Ludzi. Potem zaczęły się problemy… – napisała w czwartek Martyna Wojciechowska na swoim fanpage’u facebookowym.

– W północno-zachodniej części Pakistanu, niedaleko granicy z Afganistanem, gdzie realizowaliśmy kolejny odcinek programu „Kobieta na krańcu świata”, zostaliśmy zatrzymani przez wywiad wojskowy (Inter-Services Intelligence). Siłą skonfiskowano nam sprzęt i uniemożliwiono pracę. Kolejne dni spędziliśmy w areszcie domowym pod stałą kontrolą policji i wojska – opisała dziennikarka. – W końcu, po niemal dobie podróży przez góry pod eskortą, dotarliśmy do Islamabadu. Kamer nadal nie odzyskaliśmy, ale trzymajcie proszę kciuki za szczęśliwy powrót do domu całej naszej ekipy – dodała

https://www.facebook.com/martyna.world/posts/10158682624570565.

– Jesteśmy w stałym kontakcie z ekipą – przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl Joanna Górska, szefowa zespołu PR programowego w Grupie TVN. W ekipie jest siedem osób.

 

Program „Kobieta na krańcu świata” jest obecny od jesieni 2009 roku na różnych kanałach Grupy TVN. Pokazuje, jak Martyna Wojciechowska podróżuje po egzotycznych krajach i sprawdza, jak żyją tam kobiety.

źródło: Telewizja Republika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj