Tarczyński: Ciekawe, jak Schetyna będzie tłumaczył się przed Junckerem lub Timmermansem

Grzegorz schetyna usmiechniety.png
W kwestii słów Grzegorza Schetyny liczę na reakcję jego przyjaciół z Unii Europejskiej: Timmermansa lub Junckera. Ciekawe, jak będzie przed nimi tłumaczył się Schetyna – powiedział w rozmowie z Telewizja Republika poseł PiS, Dominik Tarczyński.

Dominik Tarczyński był pytany przez naszą dziennikarkę o to, jak odnosi się do słów Grzegorza Schetyny, który powiedział dziś, że PO nie będzie przyjmować migrantów. – To schizofrenia polityczna. W kwestii słów Grzegorza Schetyny liczę na reakcję jego przyjaciół z Unii Europejskiej: Timmermansa lub Junckersa. Ciekawe, jak będzie przed nimi tłumaczył się Schetyna – mówił Dominik Tarczyński.

– To wolta pokazująca, że nie mają lepszego pomysłu na siebie. Chcą być lepszym PiS-em, ale nie będą. Chcą poradzić sobie ze spadkiem sondażowym. Jeżeli Schetyna mówi, że nie ma programu, to ośmiesza się – podkreśla Tarczyński. – Grzegorz Schetyna myśli, że takimi słowami podbije sobie kilka punktów w sondażach. Podważa jednak tym inteligencję wyborców – dodaje poseł PiS.

Źródło: Telewizja Republika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj