Prezydent Andrzej Duda liderem rankingu zaufania!

Prezydent RP Andrzej Duda fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP UWAGA!!! Zdjęcia pochodzące z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP mogą być wykorzystywane jedynie w celu ilustrowania materiałów dotyczących działań Prezydenta RP. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia w tym kadrowanie czy obróbka graficzna jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć pochodzących z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP w celach komercyjnych lub w materiałach o charakterze politycznym jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia nie może naruszać dobrego imienia Rzeczpospolitej Polskiej, PrezydentaRP, Jego Rodziny i Kancelarii Prezydenta. Publikujący zdjęcia zobowiązuje się do podpisania ich autora oraz źródła ich pochodzenia.
Prezydent Andrzej Duda numerem 1 w sondażu zaufania społecznego przeprowadzonego przez IBRiS dla portalu onet.pl. Tuż za prezydentem znalazł się Paweł Kukiz oraz premier Beata Szydło.

38,8% – taki odsetek ankietowanych deklaruje, że ufa lub raczej ufa prezydentowi Andrzejowi Dudzie. To najwyższy poziom zaufania wśród znajdujących się w sondażowej stawce polityków. Drugie miejsce w rankingu zajął Paweł Kukiz, lider klubu Kukiz’15 – zaufania do posła deklaruje 38,1% Polaków. Na miejscu trzecim uplasowała się premier Beata Szydło, którą zaufaniem obdarza 36,3% naszych rodaków.

Za podium znaleźli się lider PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz, oraz wicepremier Mateusz Morawiecki. Jak mówi w rozmowie z onet.pl Michał Kowalczyk z IBRiS, w maju zaufanie do całej pierwszej piątki wzrosło w porównaniu z poprzednim miesiącem.

Sondaż przeprowadzono w dniach 24 i 25 maja na próbie 1100 osób.

źródło: Telewizja Republika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj