Gadowski: Zabijając „niewiernego psa”, muzułmanin zapewnia sobie miejsce obok Allaha. Może to zrobić nożem, gwoździem, albo ładunkiem wybuchowym

gadowski.jpg
fot: youtube
Załóżmy, że wykształcony muzułmanin upuści szklankę, która się rozbije. „Niewiernym psom” powie, że to grawitacja. Ale w głębi duszy myśli „Allah tak chciał. Gdyby Allah nie chciał, ta szklanka by nie upadła”. Niewierne psy to my, którzy nie wierzymy w Allaha – mówił w Telewizji Republika Witold Gadowski.

CHRZEŚCIJAŃSTWO A ISLAM

Podstawową różnicą między chrześcijaństwem a islamem jest inna ideologia działania świata. Można to wyjaśnić na podstawie prostego przykładu. Załóżmy, że wykształcony muzułmanin upuści szklankę, która się rozbije. „Niewiernym psom” powie, że to grawitacja. Ale w głębi duszy myśli „Allah tak chciał. Gdyby Allah nie chciał, ta szklanka by nie upadła”. Niewierne psy to my, którzy nie wierzymy w Allaha.

To logika plemienna, w myśl której powinieneś być uczćiwy jedynie dla Allaha i swojego brata, ponieważ zbrodnia wobec tym dwóm jest surowo karana. Wobec innych ludzi, którzy mają „bluźnierczą ideologię” musisz być drastyczny i stanowczy.

Dziś większość muzułmanów to normalni ludzie. Mają rodziny, pracę, mieszkania, życie towarzyskie. Różnica występuje podczas zamachów. My płaczemy, a oni twierdzą, że tak musiało być i w głębi duszy nie robi to na nich wrażenia. To tzw. logika, która nie jest kontynuum czasu, jak w naszym przypadku. Wszystko przebiega okresami, czasem jest spokojnie a czasem burzliwie i tak „musi” być.

ZABIĆ NIEWIERNE PSY

Każdy z nich zapewnia sobie miejsce u swojego boga w jeden sposób – zabijając przynajmniej jedną niewierną osobę. Allah pisze, że „jeśli zabijecie krzyżowca, macie miejsce obok mnie”. Zaznacza również, że brak narzędzi do zabijania nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Przecież muzułmanie mają dostęp do gwoździ, noży, ostrych przedmiotów czy innych takich rzeczy. Młodzi muzułmanie uczą się obsługiwać nożem od najmłodszych lat i przerażający jest fakt, iż nie ucza się tego bez powodu.

Nasza logika – logika chrześcijan – ma jedną, niepowtarzalną zaletę – iemy, kiedy kłamiemy. Czasem robimy to w słusznej sprawie, czasem nie, ale mamy świadomość kiedy mówimy prawdę, a kiedy nie. Logika muzułmanów jednak nie odróżnia kłamstwa od prawdy. Kłamstwo jest tym, co nie podoba się Allahowi, prawda natomiast tym, co się podoba.

ALLAH NIEODGADNIONY = RELIGIA DO INTERPRETACJI

Allah jest wszechmogący, jedyny i nieodgadniony. Nikt nie wie, jaki on jest. Określanie go jakkolwiek jest bluźnierstwem. Chrześijanie mają jakiś pogląd Boga, wiedzą jaki jest. Wyznawcy islamu jednak sami interpretują to, co mu się podoba a co mu się nie podoba.

POLSKIE SŁUŻBY PRZECIWKO RADYKALIZMOWI

W meczecie przy ulicy Wiertniczej w Warszawie Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego  dokonała przeszukania. Prawdopodobnie poszukiwano jednego z wyznawców, który wzywał do nienawiści i „planował coś”.

Dziś, polskie służby bardzo mało kontrolują środowiska muzułmańskie. ABW w zeszłym tygodniu przeszukało meczet na polecenie innego muzułmanina, ponieważ podejrzenia były, że ten się bardzo zradykalizował. Oni nie chcą, aby w Polsce sytuacja wyglądała podobnie do krajów Europy Zachodniej. Wiedzą, jak zareagowałoby na to nasze społeczeństwo, które nie pozwoliłoby żyć muzułmanom.

Musimy dmuchać na zimne, idzie sezon letni i trzeba wzmożyć kontrolę na masowych imprezach czy w miejscach użytku publicznego. Znam kilku muzułmanów i to chodzące bomby. Lepiej dmuchać na zimne i przewidywac niektóre sytuacje, niż być mądrym po szkodzie – wtedy będzie już za późno.

Źródło: Telewizja Republika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj