Szokujący nowy film z Magdaleną Żuk! Czy pomoże wyjaśnić przyczynę śmierci?

zdjęcie profilowe Magdaleny Ż
Siostra zmarłej Magdaleny Żuk zamieściła na swoim Facebooku szokujący film, na którym podobno widać bardzo dziwne zachowanie egipskiego rezydenta. Czy film rzuci nowe światło na wyjaśnienie przyczyny śmierci Polki?

Nowe nagranie – które wrzuciła siostra zmarłej tragicznie Magdaleny Żuk, widać z kamer monitoringu, jak rzekomo egipski rezydent biura podróży zabiera Polce torebkę i telefon!

“Oglądajcie z dźwiękiem, nawet zdaniem naszej telewizji to rezydent M. zabrał Magdzie Torebkę i telefon! Ludziska, proszę Was myślcie, czy ktoś widział cały ten film w polskiej telewizji??? Dla jasności, Magda na tym ujęciu nie chciała uciec, cały czas szła w kierunku rezydenta, żeby odzyskać swój telefon:( Pan EM, opiekun naszej turystki … chwilowo na urlopie decyzją biura turystycznego.

Proszę, udostępniajcie dalej, skoro nie z telewizji, to może z internetu ktoś się dowie co się tam naprawdę działo…” – apeluje siostra Magdaleny.

Oglądajcie z dźwiękiem, nawet zdaniem naszej telewizji to rezydent M. zabrał Magdzie Torebkę i telefon!!Ludziska, proszę Was myślcie, czy ktoś widział cały ten film w polskiej telewizji???Dla jasności, Magda na tym ujęciu nie chciała uciec, cały czas szła w kierunku rezydenta, żeby odzyskać swój telefon:( Pan EM, opiekun naszej turystki … chwilowo na urlopie decyzją biura turystycznego.Proszę, udostępniajcie dalej, skoro nie z telewizji, to może z internetu ktoś się dowie co się tam naprawdę działo …

Opublikowany przez Asia Kowalska na 2 czerwca 2017

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ